Жінка-Діва: характер, сумісність з іншими знаками

Езотерика

robertss 15.09.2023 Article

Спокійна зовні, але здатна вибухнути будь-якої миті жінка-Діва ставить у глухий кут своєю непередбачуваністю і скритністю. Які особливості її характеру, за що її люблять люди і з ким зі знаків вона ідеально сумісна? Усі секрети представниці шостого знака зодіаку розкривають астрологи Моніша Холмс, Кікі О’Кіф, Офіра і Талі Едут.

Загальна характеристика жінки-Діви

Символ чистоти, справедливості і прагнення до здобуття земних благ, Діва вміє будувати життя, кар’єру і сім’ю за своїми законами. Щоб зрозуміти її, потрібно знати основні життєві цінності та головні цілі цієї жінки.

Який характер у жінки-Діви?

Зовні сором’язлива і сором’язлива, ця жінка більше мовчить і слухає, зберігаючи спокій і розсудливість навіть у найекстремальніших ситуаціях. Критика і претензії можуть вивести її з себе, оскільки Діва живе за власним планом і не любить чужих порад. Вона багато думає і знає все про оточуючих її людей, легко маніпулює їхньою свідомістю, але й сама потрапляє в пастку через довірливість і доброту.

У цієї суперечливої і складної натури багато позитивних якостей, за які її люблять і поважають:

 • Почуття обов’язку і відповідальності.
 • Аналітичний розум і гнучке мислення.
 • Внутрішній стрижень, завзятість і дисциплінованість.

Дехто назве її нестерпною, адже вона:

 • Не визнає чужу думку, є її і неправильна.
 • Занадто недовірлива, потайлива і гордовита.
 • Має вроджену любов до суперечок.

Жінка-Діва часто не діє, доводячи ситуацію до кризи, зате потім все вирішує в одну мить, оскільки чудово знає, як вчинити з вигодою для себе.

Жінка-Діва в побуті

Що дратує Діву? Вона патологічно не виносить дурість і вульгарність у людях. Не любить, коли критикують і сперечаються з нею. У спробах відстояти свою правоту вона готова битися до кінця. Дів бісить необов’язковість і неповажне ставлення до них.

В іншому жінка-Діва — мирна, комфортна й уважна людина. Вміє створити затишок у домі, любить порядок і чистоту, неймовірно турботлива щодо близьких людей. В її будинку стіл ломиться від різноманітних страв, а холодильник — від корисних делікатесів. Але бувають моменти, коли жінка-Діва плює на порядок, з головою занурюється в роботу, хобі, депресію, новий роман або просто бере паузу.

Жінка-Діва в кар’єрі та дружбі

Діви — типові кар’єристки. Амбітні та енергійні, вони терплячі й посидючі. Така співробітниця енергійна, дієва й активна, тож легко може працювати на себе або керувати колективом. Не виносить тиску і визнає тільки заслужений авторитет мудрого і справедливого лідера. У довіднику по знаках зодіаку зазначено, що найуспішніше Діва реалізує свої здібності в професії програміста, фізика, архітектора, фінансиста і персонального консультанта.

Відповідальна і виконавча жінка-Діва — чудовий друг. Вона виконає всі обіцянки, знайде час для зустрічей, подбає, вислухає і підтримає. Будь-яку справу доведе до кінця. Це творча натура, у неї прекрасний смак, тож подруги часто радяться з Дівою у виборі образу.

Здоров’я жінки-Діви

Їй потрібно більше відпочивати, оскільки діяльна і відповідальна жінка-Діва вимотує себе роботою і домашніми клопотами. Для неї важливий сон і правильне харчування, оскільки у цієї дами дуже чутливі органи травлення. Важливо стежити за вагою і займатися спортом, який подобається.

Діві протипоказаний стрес, вона занадто близько до серця сприймає своє і чуже горе. Щоб бути на позитиві, їй необхідна щорічна відпустка, зміна обстановки, комфортне оточення. Такій жінці потрібно уникати спілкування з токсичними людьми, корисно використовувати ароматичні олії та музику для заспокоєння.

Стосунки жінки-Діви з іншими знаками

Доглянута і красива зовнішність, природна чарівність і харизма роблять її привабливою для чоловіків. Розберемося, як складаються її стосунки з іншими знаками і хто її споріднена душа.

Любов і стосунки з жінкою-Дівою

Як завоювати жінку-Діву? Їй потрібен тактовний, уважний, витриманий і терплячий партнер. Вона чекає красивих залицянь і подарунків, не оцінить жадібного і розпусного чоловіка. Діві необхідний серйозний і відповідальний партнер, який не позбавлений кар’єрних амбіцій і має фундамент, щоб будувати з нею сім’ю.

Як кохає жінка-Діва? Якщо вона знайшла ідеального партнера, любитиме його до останнього подиху. Якщо ж чоловік розчарував або обдурив її, безжально відкине його і вирушить на пошуки нових пригод. Жінка-Діва вимоглива в сексі, надійна соратниця і подруга. Свого чоловіка балує і надихає, в міру ревнива. Партнеру потрібно дізнатися, що її дратує, а що надихає, щоб союз став щасливим.

Ті, кому пощастило одружитися з жінкою-Дівою, отримають ідеальну дружину, подругу і матір. Вона підтримуватиме дім у чистоті й порядку, народжуватиме і виховуватиме дітей, будуватиме кар’єру і даватиме слушні поради чоловікові. Моніша Холмс вважає, що з жінкою-Дівою можна побудувати імперію.

Сумісність з іншими знаками

З ким сумісна жінка-Діва? Найбільш гармонійні стосунки можливі з чоловіками знака Телець і Козеріг, з якими Діву пов’язує спільна стихія Земля. Дуже чуттєвий і романтичний зв’язок імовірний із представниками Води, такими як Рак, Скорпіон і Риби. З повітряними і вогняними знаками спільного мало, вірогідні конфлікти і претензії один до одного.

Ось як складаються пари у жінки-Діви з чоловіками різних знаків зодіаку:

 • З Овном. Обидва здатні на пристрасний роман, але союз неможливий, оскільки чоловік-Овен намагається керувати Дівою.
 • Телець і Діва прекрасно ладнають, вони ідеальна пара. Романтику замінять стабільний побут, повага і довіра.
 • Близнюки занадто поверхневі, а Діва любить докопатися до суті. Вона скоро розчарується в життєрадісному фантазері.
 • Турботливий Рак може заспокоїти стривожену Діву, вважає Кікі О’Кіф. Саме він споріднена душа жінки-Діви.
 • У Лева і Діви багато взаємних претензій. Вона не готова визнати його верховенство без конкретних заслуг, а Лев вважає себе ідеальним.
 • Дві Діви можуть стати одна для одної прокляттям або відкриттям, вважають Офіра і Талі Едут. Друге трапляється частіше, і такий шлюб можна назвати дуже міцним.
 • З Терезами Діві буде цікаво, але непросто. Такий партнер змусить її переживати і згоряти від пристрасті, але навряд чи подарує ідеальну сім’ю.
 • Зі Скорпіоном стосунки чудові, оскільки ці двоє люблять інтелектуальні баталії і піклуються одне про одного.
 • Зі Стрільцем буде складно, цей чоловік із задоволенням прокотиться на її шиї. На щастя, Діва вчасно відчує недобре і скине баласт.
 • З Козерогом у Діви гармонійна сумісність на ґрунті спільних цілей і цінностей. Ці двоє налаштовані на шлюб, люблять комфорт і гроші.
 • З Водолієм мало спільного, оскільки чоловік-ідеаліст рідко здатний на створення міцного тилу. Лідирувати в парі доведеться Діві.
 • З Рибами доведеться довго підлаштовуватися одне під одного. Основою пари буде Діва, а чоловік займеться романтикою.

Для Діви кохання — це щось більше, ніж пристрасть. Відповідного чоловіка вона кохатиме безкорисливо і безоплатно, зберігаючи вірність і вважаючи, що її партнер найкращий у світі.

Жінка-Діва може бути прекрасним другом, колегою, дружиною і матір’ю. Щоб розкрити всі її таланти і здібності, необхідно знати гороскоп і підказки зірок про те, як завоювати довіру і прихильність цієї дивовижної дами.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , ,
close