Слова подяки: як висловити усно та письмово

Відчуваючи вдячність до людини з тієї чи іншої причини, ми не завжди знаємо, як її висловити. Що сказати або написати, якщо простого спасибі недостатньо? Чому корисно дякувати людям і як висловити свою вдячність, розповіла психологиня Сюзанна Кеніг та експерти журналу Psychologies.

Усна подяка

У науковій роботі Сюзанна Кеніг пише, що звичка дякувати за увагу, допомогу або почуті на свою адресу компліменти свідчить про мудрість і життєвий досвід людини. Група вчених на чолі з Лузі Фофонка Кунья вважає, що ця навичка допомагає знизити рівень стресу і поліпшити психічний стан.

Подяка за допомогу

Як висловити слова подяки? Коли слова «дякую» недостатньо, висловлюючи свою вдячність, підкреслюйте, за що саме дякуєте людині.

Я неймовірно ціную те, що ви витратили на мене свій час і вислухали мої ідеї. Велике спасибі!

Я щиро дякую нашій команді за віддані сили, витрачений час і чесні старання. Разом ми домоглися бажаного. Такий результат надовго порадує всіх нас. Дякую за виконану роботу!

Я ніколи не забуду все хороше, що ви для мене зробили!

Величезне-превелике спасибі за допомогу! Вона нагодилася як не можна до речі. Завжди буду пам’ятати ваше добро. Вірю, що воно повернеться до вас сторицею!

Дякую за добру вдачу, чуйність і виявлену зацікавленість. Дуже вдячний вам за вміння слухати, розуміти і вникати в ситуацію.

Хочу щиро подякувати за все, що ви для мене зробили. Дякую за поради, добрі слова, підтримку, розуміння, чуйність і за прагнення надати мені допомогу. Від душі бажаю вам довгих років, міцного здоров’я, світлого щастя і чудових миттєвостей у колі близьких людей!

Щиро вдячний за вашу участь! Без вашої допомоги ніколи б так все не склалося добре.

Перераховані вище фрази допоможуть висловити подяку за допомогу і підтримку. Підбираючи слова замість короткого «спасибі», враховуйте характер людини, її становище і ступінь залученості.

Подяка близьким за підтримку

Найчастіше найціннішу допомогу і підтримку надають нам близькі люди. Висловити їм подяку простим спасибі дуже складно.

Як оригінально сказати спасибі? Оригінально подякувати людині можна такою фразою: » Французи висловлюють подяку короткою фразою ‘tu es’ — ‘ти є’! Хочу додати до неї слово ‘дякую’. Дякую, що ти є, і що доля звела нас разом. Дякую за наше приємне спілкування, зустрічі, допомогу. Нехай поруч із тобою завжди будуть тільки щирі та люблячі люди! «.

Як подякувати людині за те, що вона є? Скажіть їй, наскільки вона важлива і дорога, підкресліть, за що цінуєте і що хорошого вона привнесла в життя.

Вдячна, що переживаєш зі мною як щасливі моменти, так і складнощі. Ти не даєш морально падати духом і завжди підтримуєш. Без тебе свята були б похмурими, а складні ситуації — безвихідними. Вдячна за твою чуйність і за те, що ти є в моєму житті!

Життя прекрасне завдяки таким людям, як ти. Дякую, що ти поруч!

Хочу сказати величезне спасибі за те, що ти є в моєму житті! Таких чуйних і розуміючих людей, як ти, одиниці. Дякую за твою підтримку, допомогу, терпіння і невичерпну віру в усі мої починання.

У світі одиниці таких людей, як ти. Дякую за чуйність і доброту.

Не забувайте дякувати близьким за їхню допомогу та підтримку. Висловити вдячність можна однією з перерахованих вище фраз або своїми словами.

Варіанти письмового вираження подяки

Як стверджує Psychologies , подяка спонукає нас частіше відчувати позитивні емоції, перенаправляючи увагу на радісні події. У результаті людина почувається щасливішою і позитивніше дивиться на життя.

Лист подяки колегам, знайомим, друзям

Як написати слова подяки? Банальне «спасибі» в SMS або на листівці замініть на вдячні вірші.

Вам хочу сказати спасибі,

Низький нині шлю уклін.

Допомогли, безперечно, дуже,

Доброти ви еталон.

Сердечно дякую за розуміння! Важко знайти однодумця, але мені пощастило! Нехай у вашому житті зустрічаються тільки щирі люди. Бажаю, щоб ваше добре серце і душа ніколи не старіли, були молоді та здорові!

Вдячність моя не має меж.

Я можу списати сотні книжкових сторінок,

Де скажу багато разів від душі вам спасибі.

Ви надійні, колего, як граніт або брила!

Вірні мої друзі, спасибі вам за підтримку і участь. Дякую за радість і веселощі, які ви даруєте. За гарний настрій і можливість бути частиною ваших життів. Дякую за дружбу!

Хочу вимовити слова своєї щирої вдячності вам! Дякую за чуйність і залученість. За те, що ви поруч, за ваші світлі посмішки. Нехай життя обернеться до вас кращим боком, а негаразди пройдуть повз. Дякую, що ви у мене є!

Не знає меж вдячність моя,

Я всіх вас люблю і ціную.

Живіть без горя, мир у серці зберігаючи

І радійте кожному дню.

Приємно, що ви не забули мене,

Так здорово це зрозуміти!

Спасибі, рідні, спасибі, друзі,

Я всіх збираюся обійняти.

Ваша підтримка виявилася для мене дуже значущою. Завдяки їй у мене вийшло досягти таких серйозних результатів! Спасибі вам величезне! Без вашої підтримки і віри нічого б не було.

Подячні вірші слід підбирати залежно від ситуації. Правильно підібрані рядки допоможуть висловити вашу глибоку повагу до людини і вдячність за допомогу, увагу, витрачений час.

Листи подяки родичам

Як красиво написати слова подяки? Використовуйте для цього рядки в прозі, які підійдуть для найрізноманітніших ситуацій.

Дякую чесно кажу

За руку допомоги твою,

Нехай Бог тебе винагородить

І будні щастям осяє!

Дякую за слова підтримки. Нехай усі ваші побажання незабаром втіляться в життя. Ваша увага і теплота довго ще будуть зігрівати мою душу і наповнювати серце впевненістю!

Часто я забував сказати слова вдячності людям, які внесли в неї найбільші позитивні зміни. Дякую!

Дякую за привітання,

За всі приємні хвилювання

І скажу без зайвих фраз:

Поважаю і люблю всіх вас!

Дякую за терпіння і віру в мене. Я безмежно вдячний за все хороше.

Кажуть, що правильно підтримати людину так само важливо, як і допомогти їй із вирішенням проблеми. Щира підтримка дає сили рухатися далі та діяти. Спасибі за те, що опинилися поруч у важкий момент, почули, зрозуміли і знайшли потрібні слова, щоб підтримати мене і підштовхнути вперед!

Спасибі велике, величезне

Хочу я сьогодні сказати

За допомогу, підтримку, терпіння,

Здоров’я вам побажати.

Нехай радістю серце наповниться,

Співає і танцює душа,

Бажання всі нехай здійсняться,

Купюри в кишенях шарудять.

Такі рядки допоможуть висловити вдячність людям за їхню допомогу, підтримку, участь і витрачений час. Підбирати письмові варіанти подяки важливо виходячи із ситуації.

Важливо вміти дякувати людям за все хороше, чим вони допомогли або що зробили для нас. Зробити це можна коротким спасибі або словами подяки у віршах чи прозі.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

Позначки:, , , , , , ,
close