Породи собак великих – топ 10 пород

Породи собак великих - топ 10 пород

Породи великих собак

Найбільша собака в світі-це титул, за який змагаються представники декількох порід. Хоча багато що залежить від індивідуальних особливостей різних собак, в кінологічних атласах ви зможете знайти багато вихованців великих розмірів. Хто з них вважається самою великою собакою в світі?

Найбільші породи Собак у світі — відео

Іноді в засобах масової інформації з’являються заголовки, що повідомляють про те, що знайдена найбільша собака в усьому світі. Хоча основна частина фотографій-фотомонтаж, в дійсності представники конкретних порід можуть досягати дійсно приголомшливих розмірів. Важко вибрати остаточного переможця. Все таки, ми підготували рейтинг десяти найбільш великих порід. Їх представники часто б’ють рекорди і викликають повагу — не тільки у суддів на виставках собак.

Німецька вівчарка-найвища собака в світі

Німецький дог є найбільшою з відомих нам порід. Ці собаки важать до 90 кілограмів, а їх висота в холці може досягати 110 сантиметрів! Представник цієї породи є досить високою собакою в світі.

Не звертаючи уваги на свої грізні розміри, ці собаки дуже доброзичливі і ласкаві. Вони люблять грати і час проводити з власним господарем. Вони не агресивні, хоча будуть оберігати власну людину від будь-якої можливої загрози. Також, їх дресирування не представляє складності, так як вони зазвичай слухняні і покірні, тим більше якщо ви виявите до них необхідну кількість м’якості і черговості.

Хоча вони не вважаються довгожителями, вони є здоровою породою. Вони сильно люблять інших тварин, а якщо їх виховувати в зв’язці з дітьми, то вони відмінно з ними ладнають. Так що не потрібно дозволяти вазі і висоті перехитрити вас. Хоча німецька вівчарка-найбільша собака в світі, в правильних руках вона ніколи не буде небезпечною.

Ірландський вовкодав-великий мисливець

У пошуку відповіді на питання, Яка найбільша собака в світі, необхідно згадати ірландського вовкодава. Хоча він стрункий, його висота в холці часто може досягати практично 90 см.

Сьогодні цей врівноважений гігант служить перш за все як собака-компаньйон. Але він хорт з плоті і крові, а це означає, що гени мисливця в ньому дуже сильні. Насправді, це доброзичлива собака в порівнянні з іншими, хоча до незнайомців вона може ставитися з деякою часткою недовіри.

Це чудова сторожова собака, але тільки не підійде для недосвідченого дресирувальника. Вона незалежна і може бути дуже впертою під час навчання.

Англійський мастиф-найважча собака в світі

Англійський мастиф, можливо, не дуже велика собака в світі, але його вага особливо вражає. У нормі ці собаки повинні важити до 100 кг, проте є особини, які досягли ваги до 120 кг! Цей Колос з Британських островів насправді має велике серце і сильно любить гладити. За власною природою він трохи сонний і тихий. Він любить охорону і повільне патрулювання власної території іграм і активним фізичним вправам.

Цей великий молосс не особливо слухняний, хоча, якщо його навчити, він запам’ятовує деякі команди. Він не завжди повністю розуміє власні сили, тому йому необхідний досвідчений піклувальник, який зможе контролювати його при необхідності — в тому числі і фізично. Зразкова порода не повинна бути ні агресивною, ні безмірно полохливою. Ідеальний англійський мастиф байдужий, проте завжди насторожі.

Кавказька вівчарка-гігант СРСР

Кавказька вівчарка, можливо, не найбільша собака з усіх відомих порід, проте вона точно стоїть на першому місці. Його маса і шикарна шерсть вражають. Його розмір досягає 75 сантиметрів, а найбільші особини важать до 70 кілограмів.

Кавказець користується славою надзвичайно незалежної і навіть небезпечної собаки. Це точно не Домашня тварина для малодосвідчених господарів. Хоча його характер досить врівноважений, він миттєво реагує на всі подразники. Він вкрай прив’язаний до власного власника і готовий пожертвувати багатьом, захищаючи його. Велика фізична сила і неприборкана мужність роблять кавказьку вівчарку породою для просунутих господарів собак.

Його Історія до кінця не відома, але ми знаємо, що це порівняно молода порода. Її представники досить здорові і, як і личить собакам з СРСР, стійкі до умов погоди.

Сенбернар-Колос з красивих гір

Сенбернар-дуже велика і надзвичайно масивна собака, яка може важити до 100 кілограмів, а її висота в холці може досягати 1 метра. Вони більше підійдуть в якості сторожових собак. Хоча по натурі вони дуже спокійні і врівноважені, вони не не беруть до уваги веселощами.

Через власну вагу вони вимагають послідовного виховання, але нав’язати їм будь-яку агресію дуже важко. При атаці вони не залишаються пасивними, і порушник, який проник на їх територію, швидше за все постраждає від дуже несприятливих наслідків.

Сенбернар-досить незалежна порода, тому дресирування повинна починатися з молодого віку, переважно через гру. Ці собаки дуже доброзичливі до дітей і люблять грати з ними. В основному, вони приймають і інших тварин. У звичайному житті вони досить тихі, проте деякі кажуть, що їх гавкіт злегка нагадує левиний Рик.

Леонбергер-м’язистий гігант

Леонбергери-дуже великі собаки, чий зріст в холці досягає 80 сантиметрів. Розмір їх тіла пропорційний великому серцю, яке у них всередині. Це дуже вірні, спокійні і врівноважені собаки, які просто люблять власну сім’ю.

Не звертаючи уваги на свої розміри, вони досить активні. Їх часто вибирають в якості сторожових собак, але чужинців вони лякають тільки власними розмірами. Вони найкраще відчувають себе в якості сімейних собак. Вони віддані і ласкаві з дітьми і готові зістрибнути у вогонь заради власного власника.

Вони охоче беруть участь у тренінгах. У них досить хороша пам’ять і вони люблять співпрацювати з людьми. Завдяки цьому вони є досить слухняними. Їм потрібен систематичний контакт з сім’єю. Вони не повинні жити в загоні і ні за яких обставин не повинні залишати приміщення одні.

Анатолійський-мудрий і гордий велетень

Можливо, анатолійці не найбільші собаки в світі, проте вони точно знаходяться на верхівці. Їх розмір становить 80 сантиметрів, а вага найбільш великих особин перевищує 70 кілограмів.

Вони вкрай прив’язані до власної сім’ї, і хоча вони незалежні і горді за власною природою, вони не не беруть до уваги ласкою люблячої людини. Вони тримаються на відстані від незнайомців і ніколи не показують агресії. Але якщо хтось без запрошення вторгається на їх територію, результати можуть бути сумними для них. У звичайному житті тихий анатолієць не відступить ні перед чим, захищаючи сім’ю.

Незалежна і самостійна за власною природою, вона не буде зразком слухняності, тому їй необхідний дуже досвідчений і методичний піклувальник. Навчання і соціалізація повинні починатися з наймолодшого віку. Це дуже стійка і міцна собака, яка нечасто хворіє.

Ландсир-ласкава захисна собака

Рейтинг найбільших собак у світі не мав можливості пропустити лендровер. Ці красиві, пухнасті молосси найкращим чином відповідають як в якості собак-компаньйонів, так і у вигляді службових собак. Їх вага досягає 80 кг.

Як сімейні собаки вони дуже ласкаві і готові висловлювати власні почуття. Вони відомі власним дуже врівноваженим характером. Досконало вони ніколи не бувають агресивними. Вони досить відсторонено ставляться до незнайомих людей, до власної людини вони ставляться з великою любов’ю. У них оборонний характер, тому вони можуть становити справжню небезпеку для непрошених гостей.

Точно не підійде для життя в загоні. Вони повинні мати систематичний контакт з сім’єю. Їх навчання повинно починатися рано і вимагає досить значного досвіду і постійної черговості. Вони розумні, але мають дуже сильним характером. У більшості випадків їм потрібна допомога професійного тренера, але добре проведене навчання і вибудовування правильних відносин з опікуном — запорука успіху.

9. Шотландський хорт — дуже велика гонча собака

Хоча шотландські хорти мають практично маленьку вагу, їх висота в холці досягає 80 см. завдяки цьому їх зараховують до найбільших порід в світі. У нашій країні вони з’являються нечасто, проте є у них група власних відданих шанувальників.

Якщо порівнювати з іншими хортами Скотті досить ласкаві. Вони люблять грати і потребують великої фіз.активності. Вони добре себе зарекомендували в якості захисних собак. Вони люблять компанію чоловіка, але не заперечують проти самотності. Вони недовірливо ставляться до незнайомців і можуть становити небезпеку, якщо на їх території несподівано з’явиться чужорідний.

Шотландська хорт — собака з незалежним і сильним характером, тому її дресирування — складна справа. Вона вимагає великої черговості, встановлених меж і фізичної сили, щоб контролювати її якщо буде необхідно.

10. Угорська вівчарка Куваш-білий гігант

Куваш — дуже вишукана вівчарка, чия біла шерсть і великі розміри привертають погляди. Найбільші тварини цієї породи важать більше 60 кілограмів і можуть досягати 80 сантиметрів.

Не звертаючи уваги на свої розміри, Угорська вівчарка не вселяє страху. Це активна робоча собака, яка не нехтує ласкою і грою, але найбільше цінує цілі, яких може поступово досягти. Він врівноважений, мужній і впевнений в собі. У нього досить вільний характер, і, хоча йому потрібно спілкування з людьми, він зобов’язаний мати простір для себе.

Цій собаці потрібен розумний і досвідчений піклувальник. Він розумний, але дуже вільний. Він не потерпить ніякої жорстокості. При поганому поводженні він може стати непередбачуваним і агресивним, тому його дресирування повинна бути послідовною, професійної і розпочатої якомога раніше. Для дітей він буде швидше захисником, ніж товаришем по іграх, проте він охоче приймає їх і доглядає за ними.

Навіть найбільша собака в світі потребує дресирування, заснованої на повазі і послідовної м’якості. Деякі з дуже великих порід прекрасно підходять в якості собак-компаньйонів, тоді як інші потребують постійних випробуваннях і завданнях. Їх нечасто можна зустріти на вулицях міста, вони відчувають себе дуже зручно в будинках з садами в селі, де у них забезпечується доступ до лісів і лугів. Якщо ви хочете взяти під власний дах одного з даних гігантів, подумайте, чи вистачить у вас спокою, терпіння і черговості.

Какая самая лучшая порода собак? (Самый большой ТОП 60 пород собак)

10 САМЫХ БОЛЬШИХ СОБАК В МИРЕ

Позначки:, , , , , ,
close