Джан Яман: подробиці особистого життя і розвиток кар’єри турецького актора

Скільки років Джану Яману? У 2023 році акторові виповниться 34 роки. Він народився 8 листопада 1989 року в Кадикеї, азіатській частині Стамбула (Туреччина). Батьки Гювен (митний агент) і Гюльдем Яман (офісна службовець) розлучилися, коли синові було 5 років. У Джана албанське і македонське коріння. Бабуся і дідусь за батьківською лінією — вихідці з Північної Македонії та Косово.

У 24 роки Джан Яман писав статті для податкового відділу газети Dünya, займався юриспруденцією. Під час відпочинку в курортному Бодрумі познайомився з менеджерами з шоу-бізнесу, які запропонували хлопцеві почати акторську кар’єру.

Його першою роботою на екрані стала роль невірного чоловіка в кліпі на пісню «Porselen Dusler» (2012) турецької співачки Гульнур Гекче. Серйозна акторська робота почалася з серіалу «Справи сердечні» (2014), в якому Джан Яман виконав роль другого плану. Красунчик запам’ятався глядачам, а режисери побачили потенціал і стали запрошувати актора на головні ролі.

Справжній прорив відбувся завдяки драматичному серіалу «Повний місяць» (2017). Саме ця робота принесла виконавцю всесвітню популярність. Джан Яман зіграв багатого бізнесмена, який не довіряє людям і особливо жінкам. Міжнародний успіх серіалу, в якому він знявся, спонукав його продовжити кар’єру в Італії.

Амплуа актора — вродливий і мужній герой, з чіткою життєвою позицією та емоційним характером. Він грає і представників інших культур, адже добре володіє турецькою, англійською, італійською, трохи розмовляє німецькою та іспанською мовами. За образ і зовнішню схожість виконавця прозвали турецьким Джейсоном Момоа. Найчастіше Джан Яман грає в драматичних, історичних, романтичних та комедійних картинах.

Глядачі могли бачити його в таких телесеріалах:

 • «Любов на зло» (2015-2016).
 • «Хто з нас не кохав» (2016-2017).
 • «Містер Помилка» (2018).
 • «Фіолетовий як море» (2022).
 • «Сандокан і Маріанна» (2022-2024).

Джан Яман отримав нагороду «Золотий метелик» за найкращу чоловічу роль у романтичній комедії «Рання пташка» (2018), зігравши Джана Дівіта — харизматичного фотографа, який керує рекламним агентством.

Картина принесла йому дві премії — «Золоту зірку» за найкращу акторську роботу в телесеріалах (2018) і ліванську нагороду Murex d’Or 2019 року. За нею актора було визнано найкращим іноземним актором року. За інформацією IMDb, у Джана Ямана 3 перемоги та 8 номінацій.

Крім зйомок у кіно, актор займається благодійністю через фонд Can Yaman for Children. Він обличчя турецьких і світових модних брендів, просуває турецькі серіали на світовому ринку.

Одна з останніх його робіт — телесеріал «Турок» режисера Байрактара Улуча («Всередині»), перший сезон якого вийшов 2023 року. Зіграну в ньому роль Балабана Ага актор вважає роллю всього свого життя.

У яких фільмах знімалися разом Джан Яман і Ханде Ерчел? Ще 2020 року Disney+ вів перемовини з акторкою, щоб залучити її для роботи в новому серіалі «Турок» (2023). Ханде дала згоду і знімається в ньому разом із Джаном Яманом.

Особисте життя та інтереси Джана Ямана

Джан Яман не афішує особистого життя, але громадськості відомо про деякі його романи. Актриса Ачелья Топалоглу («Кохання Мер’єм») і Джан Яман познайомилися під час зйомок серіалу «Кохання на зло» (2015-2016). Це був пристрасний, але короткостроковий роман. У 2016-2017 році у Ямана були стосунки з актрисою і фотомоделлю Бестемсу Оздемір («Чистилище часу»).

У актора був тривалий роман з акторкою Демет Оздемір («Доленосний будинок»). Уперше актори зіткнулися на зйомках серіалу «Рання пташка» 2018 року, але обидва на той момент були невільними, тож кохання довелося відкласти.

Стосунки завершилися 2020 року. Чому розлучилися Джан Яман і Демет Оздемір? Закохані намагалися не афішувати зв’язок, тому про причину розриву достеменно невідомо. У ЗМІ припускають, що причиною могла стати зрада актора і його від’їзд до Італії.

Тут у нього зав’язався роман із телеведучою Джулією Ділеттою Леоттою, стосунки тривали в період 2020-2021. Він навіть представив наречену родині, але пара розлучилася. З 2021 року актор став зустрічатися з моделлю Марією Джованне Адамо. Чи разом закохані досі, невідомо.

З 2021 року Джан Яман проживав в Італії. Із серпня 2022 року по лютий 2023 року жив у Будапешті, перебравшись туди для зйомок у новому серіалі «Турок» (2023).

Ось ще кілька фактів про актора:

 • Його ім’я означає ‘життя’, ‘душа’, ‘дух’.
 • Був найкращим учнем в італійській школі з моменту її заснування.
 • Разом із двома друзями володіє юридичною фірмою, але рідко там з’являється.
 • Його мати працює інструктором із танго та інструктувала його танцювальні сцени в серіалі «Містер Помилка» (2020).
 • Чудово готує. Фірмова страва — фаршироване виноградне листя.
 • Завоював багато титулів, граючи в баскетбол. З дитинства захоплений футболом. Іноді займається йогою.
 • Любить гіркий шоколад.
 • Племінник футбольного тренера Фуата Ямана, який зараз тренує гравців клубу «Коньяспор».
 • «Чоловік року» за версією журналу GQ (2019).
 • У актора 10,3 млн підписників в Instagram.
 • Захоплюється філософією.

Актор любить гітару, барабани, фортепіано і танці. Щотижня займається боксом, кросфітом і самообороною, змішаними бойовими мистецтвами.

Джан Яман — популярний турецький актор і професійний юрист. Різноманітність знань і захоплень дозволяє йому реалістично втілювати на екрані будь-які ролі. Його кар’єра продовжує розвиватися, розкриваючи нові грані таланту зірки.

Позначки:, , , , , , , , ,
close