Афанасій Фет біографія

Афанасій Іванович Фет народився 5 грудня 1820 року в місті Москві. Він був позашлюбним сином української жінки Марії Іванівни Петрошик та німецького дворянина Іоганна Андрія Шеншіна. Афанасій був усиновлений Шеншіним і отримав його прізвище.

За віком 14 років Афанасій Фет виїхав з батьками до Німеччини, де провів декілька років свого життя. В Німеччині він здобув освіту, вивчив німецьку та французьку мови, а також захопився вивченням світової літератури. Тут він знайомиться з творчістю великих поетів того часу, таких як Гете, Шиллер, Гейне.

Перебування в Німеччині сильно вплинуло на формування поетичного стилю Фета. Він особливо захоплювався романтизмом і виразною поетикою німецьких поетів, що пізніше знайшло своє відображення у його власній творчості.

Повернувшись до Росії у 1843 році, Афанасій Фет почав активно писати власні вірші. Його поезія вразила літературні кола Москви і викликала зацікавлення видатних поетів-ліриків того часу. Фет швидко став популярним серед читачів і отримав визнання як талановитий поет і майстер виразного поетичного слова.

Творчість Афанасія Фета була проникнута тонким поетичним ліризмом, вірші його наповнені глибокими емоціями і роздумами про життя, любов і смерть. Він створив незабутні твори, що знайшли визнання не тільки у Росії, але й за її межами.

Життєвий шлях Афанасія Фета

Ранні роки та освіта

Афанасій Фет народився 23 листопада (5 грудня) 1820 року у селі Новосілки Мценського повіту Орловської губернії. Він був позашлюбним сином пані Шарлотти-Єлизавети Беккер, яка пізніше усиновила його дворянином Шеншиним. Біографія Афанасія Фета, російського поета-лірика і перекладача, викладена в даній статті.

Літературна діяльність

Афанасій Фет був російським поетом-ліриком. Його біографія на українській мові скорочено. Він також відомий як перекладач.

Смерть та спадщина

Отзывы

MaxPower

Афанасій Фет, афанасійович Фет (Шеншин) народився 23 листопада (5 грудня) 1820 року в селі Новосілки Мценського повіту Орловської губернії. Його батьком був усиновлений дворянин Шеншин, а матір’ю — Шарлотта-Єлизавета Беккер, позашлюбна дочка німецького перекладача, про якого також згадується в цій статті про біографію Афанасія Фета. Ця стаття дає короткий огляд життя і творчості Фета, відомого російського поета XIX століття. Читаючи цю статтю, ви зможете дізнатися багато цікавого про життєвий шлях цього талановитого поета та його творчість.

Олександр Петров

Афанасій Фет — видатний російський поет і перекладач, чий талант викликає захоплення і дивовиження досі. Народився 23 листопада (5 грудня) 1820 року в селі Новосілки Мценського повіту Орловської губернії. Його батьками були Шарлотта-Єлизавета Беккер, що виїхала з Німеччини в 1820 році, і Афанасій Шеншин — дворянин, який усиновив Афанасія. Цікаво, що в цій статті також розкривається його позашлюбне походження. Афанасій Фет став відомим завдяки своїм поетичним творам, що були написані в основному у романтичному стилі. Він майстерно використовував слово, здатне передати найтонші почуття і емоції. Його поезія вражає своєю глибиною, лірикою та загадковістю. Він також був відомий своїми перекладами, які демонструють його велику майстерність у роботі з мовою. Життя Афанасія Фета було переповнене романтикою, бурхливими стосунками та трагедіями. Він проживав у складний час із політичними потрясіннями, але його творчість встигла залишити яскравий слід в історії літератури. І хоча Афанасій Фет не мав тривалого життя, його творчість назавжди врізноманітнить світ поезії.

olga_82

Афанасій Фет, один з найвідоміших російських поетів-ліриків, мав дуже неординарну біографію. Народився він в 1820 році в сім’ї німецького походження, яка переїхала з Німеччини до Росії. Ще в дитинстві Афанасій став усиновленим шляхтичем Шеншиним, який був його позашлюбним батьком. Хоча на перший погляд може здатися, що Фет не мав нічого спільного з Україною, насправді його біографія має певні зв’язки з українською культурою. Він вивчав українську мову, і його твори були перекладені на українську мову. Афанасій Фет став одним з найбільш впливових поетів свого часу, його лірика відома своєю емоційністю та витонченістю. Його твори досі залишаються популярними серед читачів українською мовою.

Позначки:, , ,
close