Як вибрати меблі для ванної кімнати

Як вибрати меблі для ванної кімнати

При облаштуванні ванної кімнати треба підібрати безліч основних елементів, від унітазу і ванни до рушникосушки і бойлера — але лише ними справа не обмежується.

Необхідна і спеціальні меблі! Причому її асортимент величезний, а варіацій виконання море … Тому дуже важливо знати, як вибрати меблі для ванної кімнати: щоб вона була зручною, практичною, місткою і по-справжньому надійної. А якщо вас цiкавлять меблі для ванної кімнати від виробника, ось сайт shop.juventa.ua/ua.

Який матеріал краще для меблів у ванну?

Про який би меблевому предмет не йшлося, завжди починайте оцінку основних характеристик меблів для ванної з матеріалу, з якого вона виготовлена:

  • Дерево. Класичний меблевий варіант, але в ванних кімнатах не часто зустрічається. Адже дерев’яні деталі погано переносять високу вологість — якщо мова йде не про дубі, венге, тик і схожих дорогих сортах деревини. А більш дешеві породи слід ретельно захищати від води особливими лаками і плівками, що теж негативно відбивається на кінцевій ціні.
  • МДФ і ДСП. Меблі, зроблені з плити з деревної стружки, чи не найпопулярніша на ринку — насамперед в силу привабливої ​​ціни (особливо у ДСП). Як і дерево, ці матеріали мають потребу в захищають від води просоченнях і ламінації. До плюсів відноситься різноманітність кольорів у МДФ і ДСП і легкість обробки, а мінус — не найвища міцність.
  • Пластик. Як і деревостружкові плити, пластик підкорює вартістю — і при цьому абсолютно не боїться великої кількості води у ванній кімнаті. До того ж вибір меблів для ванної кімнати з цього матеріалу виправданий легкістю догляду за ним і надійністю (хоча він може подряпатися). Недолік по суті один: пластикові меблі по стилю підійде не кожному інтер’єру.
  • Скло. Цікавий з точки дизайну матеріал — меблі з нього виглядає легко і повітряно, що доречно в будь-якій ванній кімнаті. До його переваг відносять довговічність, вологостійкість і міцність (якщо скло, звичайно, загартоване). Але врахуйте: на склі видно будь-які краплі і розводи — прочищати у ванній скляні полички і скриньки доведеться регулярно.
  • Камінь. Натуральний або штучний, у вигляді суміші мармурової або ж гранітної крихти з полімерами, камінь цінується за благородний зовнішній вигляд і довговічність (хоча він боїться ударів). Правда, за це потрібно платити: ціна меблів значна. Плюс її маса висока, а догляд за кам’яними деталями вимагає спеціальної неагресивним хімії.

Позначки:, , , , , , ,
close