Значення імені Артур: характер і доля

Езотерика

robertss 18.09.2023 Article

Легендарний король Артур і борець Артур Алексанян на прізвисько Білий ведмідь абсолютно не схожі один на одного. Але є те, що їх пов’язує. Це ім’я. Воно має сильний вплив на характер і долю чоловіка. Вивчивши цей феномен, Артура простіше зрозуміти, він зможе розібратися в собі.

Походження і значення імені Артур

Добрий, великодушний і хоробрий Артур знає, як реалізувати свій потенціал у житті й домогтися успіху, але йому складно стати щасливим. У чому причина і як впоратися з негативними обставинами, розповість стародавнє ім’я.

Історія імені, його форми

Яке походження імені Артур? Етимологія імені вказує на кельтське походження. Популяризація імені пов’язана з головним персонажем британського епосу про короля Артура, ватажка бриттів із замку Камелот, і лицарів Круглого столу.

Артур жив у V-VI століттях, був сином правителя королівства Логреса, на території якого розташована сучасна Англія. Усе життя він здійснював подвиги, володів мечем Екскалібуром, рятував прекрасних дам і шукав святий Грааль.

Ім’я Артур набуло популярності в Європі, а пізніше і в усьому світі. Воно лише трохи видозмінюється в перекладі іншими мовами, але звучить дуже близько до оригіналу. Зменшувально-пестливі форми імені: Артурка, Атя, Артя.

Значення та енергетика, астрологічний аспект

Що означає ім’я Артур? Вважається, що в перекладі з валлійської мови Артур означає ‘ведмідь’, ‘людина-ведмідь’, ‘король ведмедів’ і характеризує людину могутню, вождя, сильну духом і непохитну в принципах і поглядах.

У нумерології імені Артур відповідає цифра шість. Вона накладає відбиток на характер чоловіків із таким ім’ям, роблячи їх привабливими, велелюбними, емоційними та чутливими. Ось ще кілька основоположних якостей людей на ім’я Артур:

  • винахідливість, амбітність, високий інтелект;
  • зібраність, цілеспрямованість;
  • багата творча уява;
  • сміливість, справедливість, ініціативність;
  • шляхетність і щедрість душі.

З негативних якостей, з якими доведеться боротися, можна відзначити впертість і запальність, хитрість і егоїстичність. Недоліки, як правило, спливають лише під час конфліктів. У більшості випадків, Артур успішно справляється з емоціями. Він буває критичним до зрадників і агресорів, не виносить грубості, жорстокості й несправедливості. Психологічно не виносить слабких людей, але цінує тих, хто поважає і любить себе.

Камінь-талісман Артура — бірюза, тотемна тварина — ведмідь, а рослина — дуб. Артур перебуває під заступництвом планети Нептун, ім’я належить до стихії Вогню. Рекомендується називати так хлопчиків, народжених у лютому, тому що це зимове ім’я.

Імені Артур немає в православних святцях, оскільки воно вважається католицьким. Ідеальна сумісність Артура спостерігається з жінками з іменами Яна, Рената, Нора або Кіра, а також із тими, у яких є британське коріння.

Відомі люди

Історія знає багато відомих особистостей із подібним ім’ям. Наприклад, знаменитий письменник Артур Конан Дойл. Він подарував світові незрівнянного детектива Шерлока Холмса і милого доктора Ватсона. Він став найбільш оплачуваним в історії автором книг, написавши повість про собаку Баскервілів. Письменник дружив із Вальтером Скоттом, Майн Рідом і Робертом Льюїсом Стівенсоном, листувався з президентом США і прем’єр-міністром Великої Британії.

Слід в історії залишив відомий французький поет Артюр Рембо та Артур Шопенгауер — німецький філософ-ірраціоналіст.

Серед сучасників можна виділити вірменського борця греко-римського стилю, одного з найтитулованіших вірменських спортсменів XXI століття Артура Алексаняна. Актор і режисер Артур Смольянінов, хрещений син актора і режисера Івана Охлобистіна, запам’ятався всім за роллю Лютого у фільмі «9-та рота».

Доля і характер хлопця на ім’я Артур

Ім’я Артур накладає відбиток на характер, спосіб мислення і поведінки чоловіка. На думку Дмитра і Надії Зими, авторів книги «Таємниця імені. Діагностика карми імені», у імені Артур є карма. Її важливо знати, розуміти і навчитися керувати.

Який характер у хлопців з ім’ям Артур?

Характер Артура схожий на багатошаровий пиріг. Його натуру можна сміливо назвати непростою, але сила духу дає змогу перетворити слабкості на переваги. Артур завжди впевнений у собі, з юного віку вміє тверезо і переконливо міркувати. Він прекрасний співрозмовник, а ще чарівний, життєрадісний і відкритий до спілкування. Артур — чудовий друг і партнер, бо завжди бореться за справедливість, захищає фізично слабших людей і протегує їм.

Що стосується інтелекту, то Артур не може похвалитися геніальністю. Старанно вчитися в школі — це не про нього. Він більше схильний шукати свою правду в житті, створювати власну філософію, ніж читати розумні книжки чи слухати лекторів. Не теорія, а практика створює фундамент, на якому хлопчик будує майбутнє, стаючи дорослим чоловіком.

Батькам дитини буде нелегко взяти Артура під контроль. Його не можна ламати, з ним доведеться рахуватися, щоб виростити особистість, здатну досягти в житті всіх намічених цілей. У такого сина живе і любляче серце, яке пом’якшує жорсткі риси характеру. Батьки завжди відчувають його підтримку, незалежно від віку та відстані, яка їх розділяє.

Артур бореться не тільки з несправедливістю в житті. Він ще й намагається перемогти себе. Плекаючи ілюзію про те, що він шукає спокою і стабільності, Артур сам провокує зміни в житті, бо любить драйв і постійний рух уперед. Нелегко доводиться жінкам Артура, оскільки він велелюбний, шукає розмаїття і заспокоїться лише поруч із жінкою, яка знає собі ціну.

Яка доля у хлопців з ім’ям Артур?

У ранньому дитинстві Артур — повна протилежність собі дорослому. Він дуже спокійний, розважливий і слухняний, зовсім не завдає клопоту батькам. Його поведінку можна назвати зразковою: ніколи не зустрінете в магазині дитячих іграшок Артура, який вимагає в батьків подарунок. Він може проводити багато часу наодинці із собою, занурившись у гру з головою.

Підростаючи, Артур обростає дружніми зв’язками. Він стає непосидючим, а іноді навіть некерованим. Вирушаючи на пошуки пригод, може годинами не бувати вдома, проводячи час за іграми з однолітками. В юності він стає романтичним, але запальним юнаком, схожим на лицаря з минулої епохи. Артур занадто довірливий, і люди використовують у своїх цілях його силу, волю і добре серце.

Дорослий Артур — унікальна особистість. Добряк, чарівний харизмат, серцеїд і ватажок будь-яких компаній. У коханні йому доведеться довго перебирати варіанти: Артур кидатиме партнерок, і вони не залишаться в програші. На нього чекають болісні розриви і бурхливі романи. З віком він стає гурманом, а оскільки його вимоги до обраниці високі, одружується чоловік у зрілості.

Складно припустити, що він збереже вірність дружині, але зі стовідсотковою ймовірністю можна сказати, що Артур стане ідеальним батьком. Його відданість і турбота про дітей згладять гострі кути й дадуть змогу сім’ї зберегти повагу та любов до всіх її членів.

Хлопцям із таким ім’ям слід обирати професію пожежника, поліцейського чи рятувальника. Вони допоможуть розкритися його безстрашній натурі. Можна піти у великий спорт, обравши як основну професію такі його види, як:

  • рукопашний бій;
  • східні єдиноборства.

З Артурів виходять висококласні юристи та адвокати. Головне для чоловіка з такою енергетикою — це вміння поєднувати професію і хобі, роботу і спорт, щоб наповнюватися силами і вміти скидати накопичений негатив, який може впливати на здоров’я.

Артур — королівське ім’я з потужною енергетикою, яке подарує чоловікові багато талантів і можливостей, але й забезпечить чимало випробувань у житті. З огляду на це, важливо дати синові всебічну батьківську підтримку, а оточенню чоловіка — зрозуміти його складну та глибоку натуру.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , ,
close