Як правильно загадувати бажання і коли це робити, щоб збулося

Езотерика

robertss 20.09.2023 Article

Певні дати та періоди, пов’язані зі святами, народними повір’ями та астрологічною ситуацією на небі, істотно підвищують імовірність здійснення мрії. Секрети правильних формулювань бажань і найсприятливіших дат розкрила авторка книжки про магію Джуді Енн Нок і психологиня Маріанна Погосян.

Коли загадувати бажання?

Є кілька магічних моментів у році, в які виконанню бажань сприяє особливий контакт із вищими силами, ангелом-охоронцем, Всесвітом і власною підсвідомістю. До них належать:

 • День народження і день ангела.
 • Дні рівнодення (20 березня, 22-23 вересня).
 • Дні здійснення бажань (29 квітня і 8 листопада).
 • Дні зимового і літнього сонцестояння (19-22 червня і 20-23 грудня).
 • Поштовий день Всесвіту (27 липня).
 • Велесова ніч (Самайн, Геловін) — ніч із 31 жовтня на 1 листопада, яка входить до циклу свят «колеса року». Використовувати її силу рекомендує Джуді Енн Нок, авторка книжки «Від Самайна до Йоля, ваш путівник вікканськими святами».
 • Новий рік (31 грудня).
 • Старий Новий рік (ніч із 13 на 14 січня).
 • Різдво і період Святок — дванадцять магічних днів від Різдва Христового (7 січня) до Хрещення (19 січня).

Можна загадувати бажання і в звичайні дні, але в певний час. Найпродуктивнішим у цьому плані вважають період з опівночі до четвертої години ранку. Це пов’язано з легендою про зірки, які запалилися в день народження Ісуса Христа саме в цей період часу.

На який Місяць загадувати бажання?

Найпродуктивнішими для здійснення бажань вважаються дні повного місяця і молодика, які повторюються щомісяця. Зміну фаз Місяця потрібно відстежувати за місячним календарем року і кожного місяця.

Повний місяць — це магічний період, коли Місяць впливає на внутрішній світ людини, роблячи її особливо сприйнятливою, емоційною. Сила наміру і слова, підкріплені енергією повного Місяця — головний секрет досягнення задуманого. Момент ритуалу з бажаннями найкраще приурочити до часу, коли місячний диск чітко видно на небі й дає змогу встановити прямий зоровий контакт із Місяцем.

Найбільш енергетично потужним вважають блакитний повний місяць — третій повний місяць сезону, другий повний місяць місяця, 13-й повний місяць року, який належить до особливих магічних днів.

Молодик також сприятливий для проведення енергетичних ритуалів. У цей період Місяць оновлюється, оновлюються й усі енергії в тілі, житті людини. Думки, озвучені у світлі молодого місяця, мають особливу силу. Найбільшого успіху в реалізації фінансових бажань досягають ті, хто загадує їх саме на молодик щомісяця протягом року.

Не менш важливим для здійснення бажань є й супермісяць. Так називають момент збігу молодика або повного місяця з перигеєм, коли Місяць і Земля зближуються один з одним на найкоротшу відстань.

Правила та поради щодо загадування бажань

Щоб бажання здійснилося, необхідно знати і використовувати секретні техніки, що наближають довгоочікуваний момент.

Як правильно загадувати бажання?

Щоб досягти бажаного, використовують тонкі механізми взаємодії підсвідомості зі свідомістю та енергією Всесвіту. Ось найважливіші з них:

 1. Чітко сформулюйте намір і відокремте особисті мрії від нав’язаних шаблонів.
 2. Перевірте бажання на екологічність: воно має стосуватися особисто вас, не підпорядковувати й не завдавати шкоди іншим людям.
 3. Не думайте про бажання як про щось далеке. Уявіть, що воно вже здійснилося і сформулюйте його в теперішньому часі. Не використовуйте частку «не».
 4. Дайте достатньо часу, щоб мрія збулася, вкажіть чіткий проміжок для здійснення.
 5. Беззастережно вірте у виконання. Автори «Оксфордського довідника з позитивних емоцій і психопатології» рекомендують використовувати позитивне мислення під час загадування бажань.
 6. Візуалізуйте бажання — напишіть або намалюйте його.
 7. Додайте магічну фразу, наприклад «Усе відбувається найкращим чином для мене».
 8. Нікому не розповідайте про своє бажання, поки воно не здійсниться.
 9. Якщо бажання пов’язане з грошима, бажайте конкретні матеріальні речі.

Як загадати бажання, щоб воно збулося наступного дня? Рано вранці, до сходу сонця, проведіть ритуал. Покладіть руку на склянку зі структурованою водою і тричі проговоріть про себе бажання, випийте воду до дна. Повторіть дії відразу після заходу сонця.

Поради, щоб прискорити виконання бажання

Для прискорення реалізації бажання застосовують різні техніки. Ось як рекомендують використовувати астрологічні особливості стихій зодіакальних знаків:

 • Овен, Лев і Стрілець — проводьте ритуали з вогнем і свічками.
 • Телець, Діва, Козеріг — обіймайте і просіть дерева, промовляйте бажання над жменькою землі, монетою.
 • Близнюки, Терези, Водолій — використовуйте пахощі або прокричіть бажання вітру, стоячи на узвишші.
 • Рак, Скорпіон, Риби — загадуйте бажання над водною гладдю або склянкою води.

Використовуйте дієві ритуали:

 • Напишіть бажання на папері, помістіть у порожню пляшку з-під солодкого напою. Сховайте її в будинку, періодично діставайте та візуалізуйте мрію.
 • Складіть список або карту бажань. Список внесіть у гарний блокнот, а карту бажань помістіть у рамку і повісьте на видному місці.
 • Придумайте і запишіть щасливу казку про те, як зміниться життя після виконання бажання.

Кандидат психологічних наук Маріанна Погосян рекомендує робити реальні кроки до досягнення мети. Прискорюйте процес за допомогою щоденника подяки, віщих снів і місць сили.

Наблизити заповітну мрію можна діями, силою волі, підсвідомості та за допомогою підтримки зовнішніх сил. Використовуючи певні дати та техніки реалізації, створіть сприятливі умови для здійснення бажань, щоб усі вони збувалися та приносили радість.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , , ,
close