Свамі Даші: біографія, особисте життя екстрасенса

Езотерика

robertss 27.09.2023 Article

Багаторічна духовна практика в Індії та перемога в «Битві екстрасенсів» зробили Свамі Даші одним із найзнаменитіших езотериків. Яким був його життєвий шлях і чим Даші займається зараз? Біографія розкриє подробиці.

Біографія та особисте життя Свамі Даші

Свамі Даші відомий як майстер східних практик. Як і багато екстрасенсів, Свамі Даші не розголошує особистої інформації про себе. Навіть ім’я, під яким він здобув популярність, — це псевдонім. Його езотерик отримав під час 20-річної практики в індійському ашрамі Ошо.

Справжнє ім’я Свамі — Петро Смирнов. Точна дата його народження невідома. Є відомості, що Петро з’явився на світ 22 серпня 1967 року.

Дитинство хлопчик провів у Санкт-Петербурзі. Батьки виховували його в строгості. У шкільні роки юнак присвячував багато часу спорту, займався стрибками з жердиною. Здобувши середню освіту, вступив до педагогічного інституту.

Петро досить рано одружився і став батьком. Перша дружина Смирнова теж була спортсменкою, займалася стрибками у висоту, але рано закінчила кар’єру через народження дитини. Син пішов стопами батьків і навіть перевершив їх: Роман Смирнов — легкоатлет, майстер спорту Росії та учасник літніх Олімпійських ігор 2008 року, що відбулися в Пекіні.

Одного разу Свамі зрозумів, що хоче повністю змінити своє життя. Він вирушив до Індії, де пробув 20 років:

 • жив в ашрамі;
 • вивчав духовні й тілесні практики;
 • був посвячений у суфійський орден Накшбанді.

Повернувшись з Індії, Смирнов відрікся від колишнього імені і дати народження. У східній країні його назвали Свамі Даші. Це не просто ім’я, а ще й титул:

 • Свамі з санскриту перекладається як ‘той, хто володіє собою’ або ‘вільний від почуттів’;
 • Даші — індійське ім’я.

Своїм новим «саньясинським» днем народження майстер вважає дату 12 березня.

Повернувшись до Росії, Свамі створив нову сім’ю. Його обраницею стала Ірина Ногіна-Чернишова — майстер спорту з художньої гімнастики і тренер з пілатесу. Коли Даші здобув популярність і став їздити з навчаннями містами Росії, дружина обійняла посаду його адміністратора.

У пари народилися троє дітей — дівчинка і два хлопчики. Свамі називає їх сенсом свого життя. Його підхід до виховання полягає в тому, щоб дати дітям повну свободу і любити, незалежно від їхнього вибору.

Відмітна риса Свамі — татуювання по всьому тілу. За словами екстрасенса, всі вони символізують ключові події в його житті і багато для нього значать. Про що говорять малюнки на тілі Даші, він тримає в секреті.

Участь у «Битві екстрасенсів» і духовна практика

Життя в Індії кардинально змінило світогляд Свамі. Переїзд до Росії не зміг повернути його до колишнього життя: всі отримані знання майстер трансформував у власну практику і став передавати її учням.

Даші ніколи не вважав себе ясновидцем. Однак у 2016 році вирішив спробувати сили в 17-му сезоні телевізійного проекту «Битва екстрасенсів». Свамі стверджував, що вміє безпомилково зчитувати інформацію з людського тіла і регулярно доводив це під час випробувань.

Шляхом голосування глядачі обрали Свамі Даші переможцем 17-го сезону «Битви екстрасенсів«. Він отримав рекордну підтримку глядачів за всю історію містичного проєкту. Після цього знаменитість ще кілька разів з’являвся на телебаченні:

 1. У 2018 році взяв участь у сьомому сезоні шоу «Екстрасенси. Битва найсильніших».
 2. У 2019-му став тренером у новому проєкті «Школа екстрасенсів» від творців «Битви».

Разом із переможцем 18-го сезону «Битви екстрасенсів» Костянтином Гецаті Свамі навчав молоде покоління езотериків і передавав власні знання. Ведучий шоу Сергій Сафронов відзначав особливий підхід Даші: він навчав насамперед відчувати своє тіло. Його учні займалися бігом, дотримувалися правильного харчування, приділяли багато уваги фізичному розвитку.

У цьому й полягає головний принцип вчення Свамі Даші: духовне зростання неможливе без фізичного. Згідно з офіційним сайтом, на цьому будуються всі його практики:

 • навчальний проект «Дух — Душа — Тіло»;
 • групові та індивідуальні трансформувальні тренінги;
 • оздоровчі практики;
 • методика «Біоенергетичний біг».

Крім того, езотерик володіє техніками аюрведичного масажу.

Свамі Даші — автор кількох книжок:

 1. «Переродження. Бездуховна духовність».
 2. «Вовк. Роздуми про головне».
 3. «Я не самотній. Я одинак. Думки вголос про найголовніше».

Незвичайна доля і харизматичність зробили Свамі знаменитістю. На його тренінги збираються цілі зали послідовників. Щоб потрапити на приватний прийом, потрібно стати в чергу. Даші не пов’язує себе з магією та езотерикою: він підкреслює, що ділиться власним досвідом і знаннями, допомагаючи людям знайти гармонію.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , ,
close