Мехді Ебрагімі Вафа: біографія екстрасенса

Езотерика

robertss 22.09.2023 Article

Мехді Ебрагімі Вафа — талановитий ясновидець і переможець «Битви екстрасенсів». Провидець обережно ставиться до свого дару і рідко застосовує його на практиці, більше присвячує себе творчості та медицині. Який життєвий шлях пройшов Мехді, що відомо про його сім’ю і чим зараз займається екстрасенс?

Біографія та особисте життя Мехді

Мехді народився 8 червня 1973 року в Тегерані (Іран). Хлопчик був середньою дитиною в сім’ї: крім нього, батьки виховували ще двох синів і двох дочок. Сім’я була люблячою і щасливою, у домі часто бували гості та друзі.

З ранніх років Мехді міг бачити долю, але впливати на неї не міг і не хотів. У юнацтві він п’ять років страждав від нерозділеного кохання. Коли кохана йому відмовила, Мехді відправився в армію, щоб відволіктися від поганих думок. Довгий час він жив у горах, молився, медитував. Тоді ж у ясновидця народилася ідея пов’язати життя з медициною.

У 19 років Мехді поїхав до Москви, вступив до медичного університету імені Сеченова. Прижитися в чужій країні було нелегко, але в Москві жили мамині родичі, які допомогли. Мехді освоїв кілька спеціальностей:

  1. Вивчився на лікаря загальної практики.
  2. Потім отримав диплом стоматолога.
  3. Паралельно вивчав психологію.

Довго практикуватися в медицині не вийшло: Мехді запросили на телевізійний проект «Битва екстрасенсів», після якого він став справжньою зіркою.

Під час навчання провидець познайомився з майбутньою дружиною — Людмилою Шаменковою. Ще в студентські роки, 1999 року, пара розписалася. У щасливому шлюбі народилося двоє дітей — син Максим і дочка Софія.

Дружина в усьому підтримує чоловіка, вона переконала Мехді взяти участь у «Битві екстрасенсів». Людмила з розумінням ставиться до того, що діяльність чоловіка забирає багато часу і сил, тому побут і виховання дітей із задоволенням бере на себе.

У 2007-му Мехді втратив маму. Якраз у цей час він брав участь у ТВ-проекті. Майже через десять років, у 2016-му, пішов із життя його батько. Екстрасенс із теплом згадує батьків, зберігає сукню, в якій мама була на його весіллі. Крім того, на згадку про матір Мехді випустив пісню і кліп.

Мехді — особистість творча:

  • пише картини;
  • складає вірші та казки, пише книжки;
  • любить співати і танцювати;
  • захоплюється фотографією.

До 2010-го картини ясновидця бачили хіба що родичі та найближчі друзі. Потім він вирішив проводити персональні виставки в різних містах Росії. Роботи Мехді стали користуватися попитом. Екстрасенс упевнений, що причина його успіху як художника не в його славі ясновидця. У кожну картину він вкладає душу, свою енергетику, і люди це відчувають.

У 2012 році ясновидець записав сольний альбом «Судьба». До нього увійшли композиції російською та перською мовами. У 2015-му створив компанію Мехді Travel: вона спеціалізується на пошуку і вивченні аномальних зон, просуванні російського туризму.

Мехді разом із сім’єю живе в Москві і не планує повертатися на батьківщину. Він виховує дітей за тутешніми традиціями, але зазначає: якщо діти захочуть побувати в країні, де народився їхній батько, обов’язково організує поїздку.

Участь у «Битві екстрасенсів» і практика ясновидця

Незвичайний талант проявився в Мехді в ранньому дитинстві. Це відразу помітила мама. За словами ясновидця, вона звернула увагу, що після візиту гостей хлопчикові часто ставало погано: мучили головні болі, з носа текла кров. Мати заборонила будь-кому приходити в будинок, і стан Мехді покращився. Тоді жінка зрозуміла: її син, немов губка, вбирає негатив, хвороби та поганий настрій оточуючих.

Бувало, юнак розмовляв уві сні, бачив дивні образи. Уже в дитинстві він міг передбачити чиюсь долю, масштабні події, теракти. Пізніше юнак дізнався, що його прадідусь теж мав особливий дар.

Світ міг не дізнатися про надприродний дар Мехді Ебрагімі Вафа, але 2007 року дружина і близькі друзі переконали його сходити на кастинг третього сезону «Битви екстрасенсів».

Ледь потрапивши в шоу, Мехді вже знав, що вийде переможцем. Одного разу уві сні йому привидівся силует руки. Так виглядає логотип і кубок містичного ТВ-проекту.

Він блискуче справлявся зі складними завданнями, які були не під силу іншим учасникам. У фіналі йому належало знайти викрадену дівчину, яку сховали в одній із квартир у спальному районі. Екстрасенс одразу відчув її енергетику і вирушив у потрібному напрямку. Здивовані глядачі SMS-голосуванням обрали його переможцем.

Мехді йшов на «Битву екстрасенсів«, щоб довести всім, що ясновидці існують. Однак участь у шоу стала для нього справжнім випробуванням, що вимагає багато енергії та сил. За час проекту в нього померла мати і народився син. Це був дуже емоційний етап його життя. Глядачі помітили, що Мехді сильно посивів.

Відтоді ясновидця неодноразово запрошували в різні проєкти, але він відмовлявся. Лише 2019 року зробив виняток і взяв участь у телевізійному шоу «Останні 24 години», у якому екстрасенси допомагали слідчим розкривати злочини.

Своєю головною місією Мехді вважає допомогу людям. Однак закликає не покладатися тільки на екстрасенсорику: якщо турбує хвороба, то краще звертатися до лікарів, поганий душевний стан — до психотерапевта. Крім того, Ебрагімі Вафа глибоко віруюча людина, сповідує іслам і вірить у силу молитви.

З 2010 року провидець перестав приймати клієнтів як ясновидець і практикує тільки як лікар-психотерапевт.

Свій дар ясновидіння Мехді спрямував в інше русло:

  1. Часто спілкується з шанувальниками поштою.
  2. Виступає як експерт з екстрасенсорики та психології в різних ЗМІ, робить передбачення, тлумачить сни.
  3. Веде блог, випускає авторські програми на YouTube.

2021 року Мехді отримав премію Black Gold Awards у номінації «Найкращий лікар-цілитель».

Ебрагімі Вафа вже відомий не тільки як обдарований екстрасенс, а й як різнобічна, талановита і чуйна людина. Він хороший сім’янин, але знаходить способи допомагати людям з усіх куточків світу. Мехді не раз доводив свій екстраординарний талант і готовий зробити це знову.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , ,
close