Гороскоп Таро на жовтень 2022 для кожного знака зодіаку

Езотерика

robertss 14.09.2023 Article

Пік осіннього сезону принесе багато важливих відкриттів і доленосних подій кожному знаку зодіаку. Як не проґавити шанси й уникнути неприємностей, розповіли тарологи Анна Арджеванідзе, Єва Лехцер і Анжела Перл. Прогноз Таро для кожного знака зодіаку на жовтень підготує до важливих подій періоду.

Гороскоп Таро на жовтень для Овна

Який гороскоп Таро для Овна на жовтень 2022 року? Актуальними будуть питання кохання, шлюбу та співпраці. Імовірне отримання прибутку, щедрий подарунок. Не можна розслаблятися, бо конкуренти не дрімають. Доведіть правоту, силу й експертність. Про це говорить старший аркан Закохані, Туз пентаклей і П’ятірка жезлів.

Аркан Закохані обіцяє приємну зустріч і примирення, а також побудову вигідного партнерства. У The Tarot Guide це карта досконалого союзу, гармонії, любові і потягу. Туз пентаклів віщує вигідну угоду. Не вступайте в конфлікти, але твердо відстоюйте свої права.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 для Тельця?

Захочеться виїхати, змінити місце проживання або відпочити далеко від дому. Імовірна можливість бізнес-навчання, участі в тренінгу або отримання нової роботи в іншому регіоні. Колода Таро попереджає, що час ще не настав, готуйтеся до ривка. Такі перспективи малює Вісімка чаш, Паж мечів і старший аркан Диявол.

Вісімка чаш вказує на ймовірний від’їзд або розставання зі звичним колом людей. Паж мечів натякає на бажання здобути нову навичку, інтерес до перспективного проєкту і бажання показати себе. Жовтень стане підготовкою до прориву.

Гороскоп Таро на жовтень для Близнюків

Який гороскоп Таро для Близнюків на жовтень 2022? Це місяць активних рішень, переговорів, поїздок і навчання. Всесвіт сприяє будь-яким починанням, сил і енергії вистачить на все задумане. Поруч буде надійний партнер, друг і покровитель. Такі підказки дає Трійка жезлів, старший аркан Сила і Король чаш.

За Трійкою жезлів місяць буде активним. Плануйте зустрічі, переговори і публічні виступи, вони будуть вдалими. Карта Сила обіцяє, що всі випробування будуть пройдені успішно. У вирішенні важливих питань допоможе добрий друг або кохана людина.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 для Рака?

У жовтні з’явиться фінансова можливість: запуск бізнесу, вигідна пропозиція щодо роботи, вихід на новий рівень добробуту. На Рака чекають приємні зустрічі та допомога. Енергії та бажання для реалізації ділових і особистих проєктів буде достатньо. Про це говорить Туз пентаклів, Шістка чаш і Туз жезлів.

Туз пентаклів — це найкраща карта в колоді Таро, тож жовтень принесе удачу і стане важливим місяцем року. Шістка чаш обіцяє позитивні емоції завдяки добрим людям. Туз жезлів каже, що місяць буде яскравим.

Гороскоп Таро на жовтень для Лева

Який гороскоп Таро для Лева на жовтень? Лев досягне мети й отримає неймовірно щедрий фінансовий результат від кроків, зроблених у минулому. У цьому допоможе мудра і справедлива жінка з найближчого оточення. Не поспішайте витрачати кошти. Такі перспективи малює Десятка пентаклей, Королева мечів і Четвірка пентаклей.

Десятка пентаклей — це карта сімейної гармонії, благополуччя і підтримки. Близькі люди будуть на боці Лева. Королева мечів віщує рішення, засновані на логіці та фактах. Четвірка пентаклів рекомендує збирати.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 для Діви?

На неї чекають нові знання у сфері бізнесу, додаткова освіта, мовні курси або корисний практичний досвід, отриманий у жовтні в роботі з іншими людьми. Шістка мечів віщує зміну роботи або перехід на нову посаду. З грошима проблем не буде. Такий перспективний прогноз, на думку тарологині Єви Лехцер, дає старший Аркан Жрець, Шістка мечів і Дев’ятка кубків.

Жрець — це карта досвіду і знань, тож Діви навчатимуть і направлятимуть інших людей. Шістка мечів каже, що доведеться змінити стабільність на нові перспективи в роботі. Дев’ятка чаш дасть змогу не переживати про фінансовий бік життя в жовтні.

Гороскоп Таро на жовтень 2022 для Терезів

Який гороскоп Таро для Терезів на жовтень 2022? Вони відчують гостре бажання залишити все в минулому і зробити крок у майбутнє. Необхідно знати собі ціну, щоб отримати вигідні та комфортні умови в роботі та в житті. Не скромнічайте і не зупиняйтеся на досягнутому. Попереду чекає успіх і визнання. Це обіцяє таролог Анна Арджеванідзе, а також Вісімка кубків, Вісімка пентаклів і Відлюдник.

Вісімка кубків пропонує почати життя заново, відпочити, відмовитися від справ. Не кидайте обридлу роботу, візьміть відпустку. Поговоріть із керівництвом про підвищення на посаді та зарплату. Досягнувши майстерності, ставайте наставником для інших людей.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 для Скорпіона?

Жовтень внесе ясність у справи і цілі, захочеться перевернути життя з ніг на голову. Зробіть це, бо в новому житті маячать прекрасні перспективи: у новий дім, колектив і сім’ю приймуть як рідну людину. Не забувайте і старих друзів, хтось із них буде радий допомогти. Про це говорить Туз мечів, Четвірка жезлів і Шістка кубків.

Туз мечів віщує мудрі рішення і зміни на краще. Четвірка жезлів каже, що у Скорпіона потужна команда підтримки. Шістка кубків обіцяє, що старі друзі не підведуть, заплануйте зустріч із ними в жовтні.

Гороскоп Таро на жовтень для Стрільця

Який гороскоп Таро для Стрільця на жовтень 2022 року? У жовтні поруч із ним буде мудра порадниця і помічник, на яку можна покластися. Імовірний початок перспективного проєкту у чудовій команді. Можлива зміна роботи, відкриття бізнесу, переїзд. Такий прогноз дає Королева чаш, Трійка пентаклів і старший аркан Мир.

Королева чаш вказує на допомогу і підтримку від коханої подруги, дружини. Трійка пентаклей означає досягнення компромісу в ділових переговорах. Старший аркан Мир вказує на рух у нове життя, щасливіше і комфортніше.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 для Козерога?

Енергійний і цілеспрямований Козеріг доб’ється всіх цілей жовтня. Поруч із ним буде надійний і сильний покровитель, друг і соратник. Вони обидва вирушать в успішну ділову поїздку. Усі події місяця змінюють життя й особистість Козерога, відкриваючи нові грані характеру. Про це говорить Король жезлів, Лицар мечів і старший аркан Смерть.

Король жезлів — карти сили, енергії та рішучості домогтися свого. Саме так відчуватиме себе Козеріг у жовтні. Лицар мечів означає, що події місяця розвиваються швидко й успішно. Аркан Смерть віщує зміну світогляду і життєвих цілей Козерога.

Астрологічний гороскоп Таро для Водолія на жовтень

Який гороскоп Таро для Водолія на жовтень 2022 року? На думку австралійського таролога Анжели Перл, на нього чекає активний місяць, стабільне фінансове становище, виплати і премії. Вірогідні вигідні угоди з нерухомості, поїздка в рідну домівку або на відпочинок. Про це говорить Королева пентаклей, Четвірка жезлів і Колісниця.

Королева пентаклей обіцяє, що місяць буде грошовим і щедрим. Четвірка жезлів обіцяє свято в колі рідних. Колісниця віщує вдалу поїздку, яка принесе радість.

Який гороскоп Таро на жовтень 2022 для Риби?

Їм доведеться відстоювати свої права, сперечатися або конкурувати з суперниками за місце під сонцем. Хтось бажає домінувати над Рибами, а вони рватимуться з клітки на свободу. У здобутті незалежності допоможе команда однодумців, друзі та колеги. Такий прогноз дала П’ятірка мечів, Диявол і Трійка пентаклів.

П’ятірка мечів — це карта конфлікту і змагання. Диявол віщує тиск і маніпуляції з боку начальства, партнера або членів сім’ї. Трійка пентаклей радить шукати підтримки у союзників і обіцяє, що все налагодиться до кінця жовтня.

Жовтень для багатьох стане місяцем змін у роботі та життєвих пріоритетах. Щоб не упустити шанси і знайти підтримку в особі однодумців, друзів і сім’ї, скористайтеся підказками колоди Таро і прогнозом на другий місяць осені для свого знака.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , , ,
close