Названо три найнезручніші для польоту літаком речі

Зручний одяг — один із головних чинників комфортної подорожі літаком. Три речі, які не варто вдягати для польоту, перерахувала блогерка-стилістка. На її публікацію в соціальних мережах звернуло увагу видання The Sun.

Перше місце в списку Алі (Aly) посіла спортивна сукня з шортами. Дівчина порадила ніколи не вдягати такі речі в поїздку, оскільки їх доводиться повністю знімати, щоб сходити в туалет.

«Якщо ви не хочете повністю роздягнутися в крихітному туалеті літака, то не надягайте нічого подібного. Чесно кажучи, я так дивуюся, коли ці сукні називають придатними для подорожей. Вони непрактичні, якщо носити їх понад п’ять годин», — стверджує блогерка.

Другу сходинку в її рейтингу посіли шпильки-краби. Недорогі авіаквитки шукайте на Aviata.kz.

«Скрізь, де є підголівник, ця річ буде заважати. Я розумію, що ними зручно заколювати волосся, але краще спробувати щось інше — наприклад, заплести косички», — рекомендує дівчина.

Невідповідними для польоту на літаку блогерка назвала і відкриті сандалі, які прийнято носити без шкарпеток.

«Не будьте тією людиною, яка босоніж проходить прикордонний контроль. Або хоча б беріть із собою пару шкарпеток», — порадила Алі.

Плануючи подорож, пам’ятайте, що вигідні квитки на літак ви завжди зможете купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , ,
close