14 способів змусити настінну систему зберігання на кухні працювати на вас

Алі Валанскі — експерт зі стилю життя та письменниця з більш ніж двадцятирічним досвідом, яка ділиться порадами, як отримати максимум користі від життя в невеликому просторі.

Оновлено 26.05.23

Будь-який домашній кухар знає, що таке розчарування, коли ти любиш свою домашню кухню, але не маєш достатньо місця, щоб насолоджуватися приготуванням їжі, не кажучи вже про те, щоб все зберігати і організовувати. Одним з чудових, але часто недостатньо використовуваних варіантів є використання вертикального простору — або голих кухонних стін, які зазвичай є просто купою негативного простору. Проявивши трохи креативності, ви можете знайти способи заповнити ці стіни розумними варіантами зберігання.

Може здатися, що зберігання речей на стінах додасть безладу, а не зменшить його, але насправді це не так. Використовуйте цей порожній простір, і, можливо, вам вдасться уникнути більш розчаровуючої альтернативи: викинути деякі з ваших улюблених (але не часто використовуваних) кухонних пристосувань. Використання порожнього простору як місця для зберігання створить менше хаосу на решті кухні і додасть ще одну структуру для організації ваших речей. Чим краща система зберігання та організації речей на кухні, тим менша ймовірність того, що вам захочеться все викинути.

Як додатковий бонус, іноді таке настінне зберігання може призвести до серйозного оновлення стилю кухні, яке зробить її більшою і додасть нового життя приміщенню без удару по вашому бюджету.

Використовуйте підвіконня як полиці

Не всім маленьким квартирам пощастило мати кухонне вікно, але якщо воно у вас є, використовуйте підвіконня для створення домашнього саду з травами. Зелень додасть кухні кольору і життя, а також буде легкодоступною для того, щоб зрізати трохи свіжої зелені і додати її до смачної вечері, яку ви готуєте.

Позначки:, , , , , , , , ,
close