ТВОРІВЦІ – Софія Полковнюк

In ALL, CREATORS автор Вринда Наір6 липня 2022 р.

Ім'я:> Софія Полковнюк

Що було першим у вашому житті: наука чи мистецтво?

Коли я була молодою дівчиною, на мене сильно вплинуло і те, та інше. Мої батьки ремісники, тому художня частина завжди була присутньою, коли я був зовсім маленьким, але, з іншого боку, вони також вивчали біологію, тому мій дім був місцем, де мистецтво та наука зливались воєдино.

Однак, В своїй кар'єрі я вирішив зайнятися наукою, вивчав біологію та здобув докторський ступінь. 3 роки тому.

Ілюстрація розмноження клітиниПоширення, Софія Полковнюк

Які науки пов'язані з вашою художньою практикою?

У своїх роботах мене надихає природа, організми, з якими я працюю. Біологія — моє джерело творчості та нових ідей. “wp-image-12134″ alt=”Ілюстрація будови мозку мухи” /> Мозок мухи, Софія Полковнюк

Які матеріали ви використовуєте для створення своїх робіт?

Я використовую в основному олівець та акварель. Оскільки техніка акварелі дуже універсальна, я можу експериментувати з іншими елементами, створюючи ефекти і різні способи змішування кольорів.

width=”1024″ height=”946″ class=”wp-image-12137″ alt=”Ілюстрація золотої рибки” />Золота рибка Софії Полковнюк

Робота/Виставка, яку ви найбільше пишаємося:

strong>

Нещодавно я мав можливість представити свої роботи на виставці Pint of Science, Creative Reactions. Я вперше показував свої роботи на виставці, тому був дуже радий побачити реакцію людей і показати цю частину себе.

width=”1024″ height=”772″ class=”wp-image-12135″ alt=”Ілюстрація під назвою “Портрет зірки”” /> Портрет зірки Софії Полковнюк

Які вчені та/або художники надихають і /чи вплинули на вас?

Мене завжди захоплювали натуралістичні ілюстрації, наприклад, ілюстрації Ліннея та Дарвіна. Мене завжди захоплював рівень деталізації, кольору та ідея візуальної комунікації, що лежить в основі їхніх малюнків та картин.

Сьогодні наукові та медичні ілюстратори показують мені світ цифрового мистецтва. Є чудові приклади дуже талановитих ілюстраторів, які також надихають мене дізнатися більше про цю сферу.

Повідомлення по темі:

  1. CREATORS – Гольназ Берузня
  2. ТВОРЧИ – Скотт Макінтайр
  3. ТВОРЧИ – Аганета Дайк
  4. ТВОРЧИ – Мішель Андерст

Про автора “180” />

Вринда Наїр

Вринда Наїр – аспірант і громадський діяч, що працює над докторською дисертацією з фізики в Університеті Конкордія, Монреаль, Канада. Нині працюю над створенням ліків із малих молекул, які реалізують глибоке навчання. Вона також є скарбником Форуму у справах аспірантів (FGSA) Американського фізичного товариства. Вона є опублікованим автором-поетом трьох книг, у тому числі двох збірок віршів: «Це плотський світ» (паперова книга), «Abuzz» (електронна книга Kindle) та однієї книги для самодопомоги: «Мотивуйте свої гени» (електронна книга Kindle) . Вринді також належить рекорд із написання віршів в алфавітному порядку з Книги рекордів Індії. Вона пише в своєму блозі на різні теми і розробляє безліч видів мистецтва. Вона фрілансер, що надає такі послуги, як написання контенту, редагування резюме, СОП, створення презентацій тощо. Вона також є сертифікованим професійним лайф-коучем, дизайнером навчальних матеріалів, художником та цифровим ілюстратором та захоплена грою на скрипці. Вона активно підтримує багато ініціатив, таких як жінки у STEM, підтримка вчених-художників, працювала з різними організаціями та пропонувала волонтерські послуги. Вона вірить, що живе у сангвінізмі.

Позначки:, , , ,
close