Творці – ТОМ ЛИЧ

In ALL, CREATORS автор Вринда Наір23 лютого 2022 р.

Ім'я:> Том Ліч

Що було першим у вашому житті: наука чи мистецтво?

Наука була на першому місці у моєму житті. У дитинстві я був майстром на всі руки, але я вирішив продовжити вивчення науки, тому що мені подобалися концепції, і це краще фінансувалося, тому я вважав це за безпечний варіант з точки зору кар'єри. Якби ти сказав мені, підлітку, що одного дня я стану художником, я б подумав, що ти божевільний. Але в міру того, як я ставав старшим, я все більше усвідомлював, що мені не вистачає форм самовираження у моєму житті. Зрештою це призвело до творчого хобі, яке все більше долало мене, поки я не усвідомив, що більше не можу продовжувати звичайну роботу, якщо вона не зосереджена на творчій практиці.

Які науки стосуються вашої художньої практики?

Мій досвід роботи пов'язаний з біотехнологією, яка охоплює низку областей, включаючи мікробіологію, біомедичні науки, молекулярну біологію та біохімію. В основному я ілюстрував та анімував для людей, які використовують ці концепції, але також ілюстрував для матеріалознавців, астрофізиків та екологів. Я думаю, що якщо у вас є хороші знання в одній галузі науки, вам буде досить легко вивчити концепції іншої та застосувати до неї свій досвід, представлений в ілюстраціях.

Анатомія особи (2021) Тома Ліча

Які матеріали ви використовуєте для створення своїх робіт?

Моя робота повністю цифрова. Я використовую низку програм, які різняться залежно від роботи. На самому базовому рівні я створюю та візуалізую ілюстрації та анімацію за допомогою Cinema 4D. Якщо потрібна наукова точність, я використовую Pymol чи Chimera для роботи з молекулярними структурами. Іноді я використовую Zbrush для ліплення або спрощення власних структур, наприклад. ракові клітини або дуже складний білок. Я також часто доопрацьовую роботи, використовуючи After Effects, Premiere Pro і Photoshop. Я думаю, що кожен має свої переваги, і я щоразу роблю все можливе, щоб адаптувати свій робочий процес до завдання клієнта, тому що кожна робота індивідуальна.

Обкладинка журналу, присвячена матеріалам прикладної енергетики. Труба, схожа на синю проекцію, що виходить із синьої рідини. Матеріали прикладної енергетики (2020) Тома Ліча

Робота/виставка, яку ви найбільше любите пишаюся:

Найбільше я пишаюся тим, що моя робота з'явилася на обкладинці журналу Nature Microbiology у січні 2022 року. Журнали природи містять деякі з найкращих наукових здобутків, що відбуваються сьогодні у світі, і я так вдячний за участь у публікації, яка демонструє це.

T Helper і ВІЛ (2020) Тома Ліча

Які вчені та/або художники надихають та/або вплинули на вас?

Мій науковий керівник Алан Діксон надав мені величезну підтримку, коли я не був певен, що чиста наука є правильним шляхом для мене. Він відіграв величезну роль у моєму завершенні курсу, і це відкрило для мене двері, яких інакше в мене не було б у житті. Ще мене дуже надихають роботи Девіда Гудселла і Дрю Беррі, які так точно і красиво візуалізують внутрішню роботу наших клітин. ” width=”782″ height=”1024″ class=”wp-image-11992″ alt=”Обкладинка журналу сторінка «Стійка енергетика та паливо». />Стійка енергетика та паливо (2021), Том Ліч

SciArt — новий термін, пов'язаний із поєднанням мистецтва та науки, як би ви це визначили?

Для мене SciArt це все, що створює людина і містить наукові концепції. Це може бути буквально, наприклад, ілюстрація з підручника, призначена для інформування аудиторії, або більш образна, наприклад, скульптура, побудована на основі форми ДНК. Якщо твір, будь то ілюстрація, скульптура, мода, музика тощо, здобуває натхнення з науки, я вважаю, що його можна віднести до наукового мистецтва.

Сперма та яйцеклітина (2019) ) Тома Ліча

Детальнішу інформацію про Тома Ліча можна знайти на його веб-сайті, в Instagram і LinkedIn.

*
Зображене зображення: ВІЛ (2019), Том Ліч.
Всі зображення люб'язно надані художником.

Поділитися цим повідомленням

Повідомлення по темі:

  1. CREATORS – ЧЕРНІЛЬНЕ ТВАРИН
  2. ТВОРЧИ – Гольназ Берузня
  3. ТВОРЧИ – Керрі Р. Томпсон
  4. ТВОРЧИ – Роберт Дж. Ленг

Про автора “180” />

Вринда Наїр

Вринда Наїр – аспірант і громадський діяч, що працює над докторською дисертацією з фізики в Університеті Конкордія, Монреаль, Канада. Нині працюю над створенням ліків із малих молекул, які реалізують глибоке навчання. Вона також є скарбником Форуму у справах аспірантів (FGSA) Американського фізичного товариства. Вона є опублікованим автором-поетом трьох книг, у тому числі двох збірок віршів: «Це плотський світ» (паперова книга), «Abuzz» (електронна книга Kindle) та однієї книги для самодопомоги: «Мотивуйте свої гени» (електронна книга Kindle) . Вринді також належить рекорд із написання віршів в алфавітному порядку з Книги рекордів Індії. Вона пише в своєму блозі на різні теми і розробляє безліч видів мистецтва. Вона фрілансер, що надає такі послуги, як написання контенту, редагування резюме, СОП, створення презентацій тощо. Вона також є сертифікованим професійним лайф-коучем, дизайнером навчальних матеріалів, художником та цифровим ілюстратором та захоплена грою на скрипці. Вона активно підтримує багато ініціатив, таких як жінки у STEM, підтримка вчених-художників, працювала з різними організаціями та пропонувала волонтерські послуги. Вона вірить, що живе у сангвінізмі.

Позначки:, , , ,
close