Творці – ательє * zephyr

In ALL, CREATORS, Катріна Віра Вонг26 жовтня 2022 р.

Ім'я:< /strong> atelier*zephyr (Хісако)

Що було першим у вашому житті: наука чи мистецтво?

Я любила малювати з дитинства дитину. Водночас я ріс, читаючи енциклопедії та ілюстровані книги, які вже були в мене вдома. Мені завжди подобалося спостерігати за мурашниками, виходити із сачком для лову цикад і дивитися на фітопланктон під мікроскопом, і це не змінилося навіть у дорослому віці. Тому я думаю, що мистецтво і наука існували одночасно принаймні в моєму дитинстві.

Спочатку я хотів бути людиною, яка малює картинки для ілюстрованих книг. Однак, коли я став підлітком, я зацікавився абстрактним живописом та іншими формами мистецтва, тому вступив до місцевого художнього коледжу, а після його закінчення продовжив свою творчу діяльність, наприклад, абстрактний живопис, водночас працюючи на іншій роботі. /п> З іншого боку, ідея створення робіт з використанням моїх улюблених рослин і тварин як мотивів завжди була в моїй голові. Після багатьох перипетій я тепер створюю твори мистецтва, спостерігаючи, малюючи та фотографуючи знайомих птахів та рослини, що мешкають у місті, де я живу.

Схожі повідомлення:

  1. CREATORS & # 8211; ЧЕРНІЛЬНЕ ТВАРИН
  2. ТВОРЧИ – Керрі Р. Томпсон
  3. СТВОРЦІ – Хілларі Уотерс Фейл
  4. СТВОРЦІ – Роуз Сандерсон

Про автора

Катріна Віра Вонг

Катріна – корейсько-китайська художниця, письменниця та редактор. Вивчаючи літературу, ботаніку, гербарії та ікебану, вона робить гібридні квіти з висушених або пресованих рослин і називає їх Франкенфлора. В даний час вона пише про науку в Art The Science, коригує SAD Mag та веде блог у Lifeology. Вона також створила Seagery Zine, невелике друковане видання, в якому досліджується взаємозв'язок між мистецтвом, наукою та літературою. Її Франкенфлора була виставлена ​​у Ванкувері, Британська Колумбія, у Музеї біорізноманіття Біті, Science World та Центрі медіа-мистецтв VIVO. Катріна народилася на традиційній території Хауденосауні та Анішнаабег (так званий Гамільтон, Онтаріо), виросла в Сінгапурі і вдячна за те, що живе на поступлених територіях народів Масквам, Сквоміш і Цлейл-Ваутут (так під назвою Ванкувер, Британська Колунія). Вона закінчила Університет Вікторії зі ступенем бакалавра біології та англійської мови. Інстаграм: @furiebeckite

Позначки:, , , ,
close