Розсувні ковзани для хлопчика

Розсувні ковзани для хлопчика - Ветеринар

Вибір спортивного спорядження для дитини вважається досить важливою і відповідальною справою. У наш час багато батьків купують для власних чад практичні розсувні ковзани, розміри яких можна налаштовувати за потребою.

Розсувні ковзани для хлопчика - Ветеринар

У цій статті ми дізнаємося, як необхідно вибирати подібні вироби для хлопчика.

Мінуси і плюси

Сучасні моделі розсувних ковзанів дуже затребувані. Купівля такого інвентарю для занять спортом буде прекрасним рішенням для хлопчика. Дізнаємося, якими є хороші якості подібних виробів.

 • Купуючи зростаючі ковзани, вийде добре заощадити кошти. Дитячі ніжки завжди ростуть швидко, тому стандартних ковзанів дуже часто вистачає всього на 1-2 сезони, після цього доводиться витрачатися на нову пару оптимального розміру. Розсувні екземпляри служитимуть значно довше, оскільки черевик у них можна збільшувати. Завдяки цьому розглянутих видів ковзанів може вистачати на 2-4 роки.
 • Цими виробами дуже легко користуватися. Змінити їхні розміри не важко. Для цього немає необхідності звертатися до вузьких майстрів. Досить провести деякі дії з фіксатором, щоб поміняти розмір ковзанів.
 • Одна з головних переваг розсувних ковзанів — рівень їхньої зручності. Більшість таких виробів є м’якими всередині, покритими тактильно приємними тканинами. Під час катання в дитини не з’являється неприємних відчуттів або дискомфорту.
 • Сучасні розсувні дитячі ковзани вирізняються легковажністю. Середня маса подібних екземплярів становить 0,6 кг. Вага фігурних розсувних ковзанів зазвичай може досягати 1,2 кг, а хокейних — 0,8 кг.
 • У подібних виробах є теплий черевик. Навіть під час холодів подібні вироби залишаються теплими, не дають дитячим ніжкам замерзнути.
 • Велика частка сучасних розсувних ковзанів обладнується надійними і зручними кріпленнями. Це можуть бути кліпси або липучки. Вони дуже швидко і легко можуть розстібатися і застібатися.
 • Розсувні ковзани від самого початку виготовляються з максимально хорошою і міцною системою. Черевики в них іноді виконують із синтетики, легко переносять перепади температур, а ще є захищеними від вологи. З обох боків моделей дуже часто враховані спеціалізовані накладки, виконані з пластику, що утворюють міцну основу з каркаса, що захищає дитячі ніжки від ударів та інших неприємностей.
 • Моделі ковзанів, що розсуваються, обладнуються практичними лезами. Практично завжди це деталі з нержавійки, яким не потрібна постійна заточка.

Тепер висвітлимо мінуси розсувних ковзанів для хлопчиків.

 • Для професійних занять спортом таке обмундирування не зможе підійти. Для активних тренувань такі вироби теж підходити не будуть. Вони розраховані виключно на невеликі навантаження, тому виконання хитромудрих льодових елементів вважається недоступним.
 • Конструкція устілки в ковзанах, що розсуваються, дуже часто виявляється не найбільш зручною. Ця деталь тут складається з 2-ух частин. За часів розсовування черевика на їхньому стику виникає смужка, що приносить деякі незручності під час катання.
 • Під час роботи ковзанів, що розсуваються, відбувається порушення центру ваги.
 • Застібки в розглянутих спортивних спорядженнях не завжди виявляються дуже надійними.

Насамперед це стосується елементів із пластику. Вони без проблем можуть поламатися і вистачає їх не надовго експлуатації.

Позначки:, , , ,
close