Краплі для собак від бліх і кліщів

Блохи і кліщі є популярними паразитами, які вражають собак. Вони також можливо з’являться і У інших тварин, які містяться в побутових умовах.

Для боротьби з паразитами ветеринари рекомендують застосовувати спеціалізовані краплі від бліх і кліщів для собак. Ця форма лікарських засобів володіє простим використанням і швидким ефектом. Позитивна дія крапель зустрічається фактично після першого використання.

Переваги засобів у вигляді крапель

Для усунення у собак бліх і кліщів широко використовуються краплі. Вони володіють простим використанням і швидким дією. Це універсальний засіб, який у багато перевершує інші препарати.

Популярність крапель пов’язана з безліччю плюсів, якими вони володіють:

 • краплі від бліх для собак мають звичайне використання. для того щоб нанести даний засіб не буде потрібно мати конкретних здібностей і досвід;
 • вони коштують набагато бюджетніше інших форм інсектицидних препаратів;
 • не роблять токсичного впливу на організм хвостатого вихованця, не викликають складнощів зі здоров’ям тварини;
 • здатне дуже швидко видалити шкідливих паразитів на собаці;
 • мають пролонговану захисну дію;
 • надають великий спектр дій на кровосисних комах;
 • при розрахунку дозування крапель береться до уваги маса тіла тварини, вік і порода.

Всі препарати у вигляді крапель містять докладну інструкцію, в якій вказується обов’язкова дозування в залежності від маси тварини. Також у продажу можна зустріти засоби, які призначаються для собак конкретної породи.

Важливо! Під час вибору инсектицидного кошти у вигляді крапель рекомендується заздалегідь отримати консультацію з ветеринарним фахівцем. Багато препаратів можуть під час використання викликати появу побічних симптомів, також вони мають ряд протипоказань.

Характеристика інсектицидних препаратів від бліх і кліщів

В організмі кровососів (бліх, кліщів) є ферменти, які забезпечують розвиток резистентності часто використовуваним інсектицидів. Це вважається пристосувальної реакцією, яка дозволила вижити синантропним комахою поруч з людиною протягом багатьох століть.

А ось для боротьби з цими паразитарними організмами були розроблені спеціалізовані препарати з інсектицидною впливом. До одним з подібних відносять краплі від бліх для собак, які мають в складі вдосконалену формулу.

Нижче в таблиці є інсектицидні речовини, які широко використовуються в краплях.

Речовина

Опис

Піретрини

Це інсектицидні деталі, які застосовуються для усунення бліх, кліщів у тварин вже протягом більше ста років. Дані речовини робляться на основі справжньої сировини — пиретрума або порошку квіток Перської, далматської ромашки. Отруєння організму відзначається іноді, власне завдяки цьому препарати на основі піретринів користуються великою популярністю. Цей інсектицидний препарат застосовується дуже довго, однак при цьому у паразитів у нього не вимальовується резистентності. Речовина має контактну і кишкову дію. Воно викликає ураження передачі імпульсів по нервово-м’язових волокнах, це врешті-решт викликає параліч і загибель патогенних організмів.

Піретроїди

Ці речовини є синтезованими аналогами піретрину. До групи даних речовин відносять-перметрин, фенотрин, етофенпрокс. Дані деталі постійно застосовуються в складі крапель. Вони мають пролонговану дію, зберігають захист від паразитів протягом місяця.

Імідаклоприд і клотіанідин

Вони входять до складу групи неонікотиноїдів, ці речовини вважаються похідними від нікотину. Вони роблять сильний токсичний вплив на паразитів, однак при цьому повністю безпечні для теплокровних тварин.

Діазинон

Такий елемент має кишково-контактним впливом. Це забезпечується завдяки тому, що він накопичується у верхньому шарі сосочкового шару дерми, в сальних залозах, в волосяній цибулині. Також речовина потрапляє до складу кровоносної системи і розпадеться там на метаболіти. Діазинон входить в групу органофосфатів, тому препарати з його вмістом не рекомендують використовувати для собак гончих порід і Хортів.

Фіпроніл

Це паралізуючий елемент, що володіє кишково-контактним впливом. У нього має єдиний мінус — при тривалому використанні у поколінь паразитів виробляється до нього резистентність.

Селамектин

Ця речовина має великий спектр дій — воно допомагає від кліщів, від пухоїдів, від бліх і глистів. Не викликає неприємних симптомів, прекрасно переноситься собаками всіх порід.

Моксидексин

Це напівсинтетичний елемент, який отримують на основі продуктів діяльності грибків роду стрептоміцетів. Його включають до складу самих різних препаратів, які застосовуються для боротьби з ендо — і ектопаразитами.

Необхідно звернути свою увагу! Великою популярністю користуються препарати у вигляді крапель від бліх у собак, які мають в складі 2-3 активної речовини. Власне збалансований склад оберігає розвиток резистентності у паразитів. Плюс до всього діючі компоненти заповнюють і збільшують дії один одного.

Правила використання крапель

Щоб краплі для собак від бліх і кліщів надали позитивну дію і усунули всіх паразитів важливо вміти правильно їх використовувати. Дотримання всіх правил і особливостей дасть можливість не допустити небезпечні результати, побічні симптоми.

Бажано перед їх застосуванням отримати консультацію з ветеринарним фахівцем, він зможе вибрати найбільш підходящий засіб, а ще розповість, як необхідно його використовувати і в яких дозах. Також варто уважно підійти до вивчення інструкції по використанню.

Щоб правильно закапати краплі собаки варто дотримуватися таких правил:

 • всі краплі розфасовані в спеціалізовані одноразові піпетки, за допомогою яких можна дуже легко розрахувати дозування. Також вони забезпечують легке нанесення;
 • засіб необхідно наносити на область покриву шкіри під шерстю. Починати слід з області потилиці, при цьому захоплюватися холка і наноситься засіб до середини тулуба по хребту. Це запобіжить злизування кошти собакою;
 • оскільки у собак хребет має сильну рухливістю, препарат потрібно наносити так, щоб він охоплював найбільшу частину шкіри;
 • краплі рекомендовано наносити на здоровий покрив шкіри, на якому немає пошкоджень, ран, подряпин;
 • при нанесенні засіб слід акуратно втирати, щоб воно повністю вбралося і пройшло через ліпідний бар’єр сосочкового шару дерми;
 • для того щоб повністю вивести бліх потрібно нанести краплі 1 раз, а ось для виведення кліщів засіб знадобиться використовувати кілька разів;
 • після нанесення крапель на область холки, шерсть рекомендується розчесати і гарненько висушити;
 • протягом 1-2 діб після нанесення засобу слід не допустити спілкування дітей та інших вихованців проживають в будинку з обробленим тваринам;
 • не варто після обробки собаку мити, це знизить ефективність засобу;
 • обробляти вихованця потрібно в рукавичках. В процесі нанесення не варто допускати попадання засобу в очі, порожнину рота, ніс.

Важливо! Якщо після нанесення крапель на холку у тварини з’являється алергія або прояви інтоксикації, то засіб рекомендується відразу змити водою. Якщо все побічні симптоми не проходять самостійно через 2-3 дня, то обов’язково потрібно звернутися до ветеринарного професіонала.

Список ідеальних засобів

У багатьох ветеринарних аптеках пропонуються різноманітні краплі проти бліх і кліщів для собак. Вони можуть надавати не однаковий ефект і можуть мати різний термін дії. Також деякі як правило призначені для конкретних порід собак. Щоб не зробити помилку і правильно вибрати ліки у вигляді крапель, необхідно розглянути найбільш поширені.

Барс для собак і кішок вважається популярним інсектицидним засобом нашого виробництва. Воно часто використовується для усунення патогенних організмів у домашніх чотириногих.

До важливих позитивних особливостей даного препарату потрібно віднести:

 • має низьку токсичність;
 • менш небезпечний для тварин;
 • надає системний вплив;
 • ліквідує не тільки паразитів у собак, але і волосоїдів;
 • не викликає резистентності у кровососів, це забезпечується за рахунок наявності в складі декількох активних елементів — Празиквантела, івермектину.

Краплі можна застосувати для маленьких цуценят з 2-ух місяців. Дозування препарату розраховується відповідно до маси тіла тварини.

FrontLine

FrontLine-ефективний французький засіб, який швидко ліквідує самих різних паразитів. Його часто застосовують при боротьбі з кліщами, під час використання він не тільки рятує від кровососів, а й гарантує захист на весь місяць. Також використовується для усунення бліх, волосоїдів, вошей, а ще личинок. Тривалість дії для багатьох кровососів становить 2 місяці.

Необхідно відзначити кілька визначальних параметрів крапель:

 • засіб не потрапляє в кров, воно поширюється по поверхні покриву шкіри протягом першої доби;
 • щоб препарат надав необхідний ефект тварина не рекомендується мити за дві доби до нанесення і дві доби після нанесення;
 • протипоказано використовувати для цуценят молодше 8 тижнів, а ще для хворих тварин.

Краплі FrontLine володіють великим недоліком — вони мають велику ціну. Але ефективність і дія повністю виправдовують дорожнечу инсектицидного кошти.

Stronghold

Краплі Стронгхолд випускає компанія з Америки. У лінійці також присутні захисні краплі, які можна застосувати для дуже невеликих хвостатих вихованців.

До примітним якостям крапель Stronghold потрібно віднести:

 • у складі кошти є спеціалізовані речовини, які дійсно дають можливість використовувати для маленьких цуценят;
 • краплі можна застосовувати для цуценят почавши з 6 тижнів;
 • проявляє велику ефективність проти вушних і коростяних кліщів, бліх, волосоїдів;
 • крім паразитів надає поганий вплив на личинки;
 • дія ліків зустрічається протягом місяця.

Беафар

Це кращі краплі від бліх, які випускаються в Нідерландах. До основних особливостей препарату можна віднести такі:

 • у складі засобу є активний елемент-діазинон, що володіє контактним впливом;
 • проявляє велику ефективність проти бліх, вошей, кліщів, волосоїдів;
 • може зберігати дію протягом трьох тижнів і більше;
 • можна використовувати для собак різних порід;
 • підходить виключно для дорослих собак, для цуценят не забороняється використовувати не раніше 3 місяців;
 • не комбінується з іншими препаратами та інсектицидними препаратами.

Краплі для собак проти бліх і кліщів вважаються чудовим засобом, який дає можливість повноцінно видалити всіх паразитів.

У ветеринарних аптеках є широкий вибір цих засобів, які можуть відрізнятися за складом і терміну дії. Бажано заздалегідь пройти консультацію у ветеринара, власне фахівець зможе вибрати найбільш підходящий і ефективні ліки у вигляді крапель для боротьби з блохами і кліщами у собак.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , , , , ,
close