Корм для собак Педігрі Pedigree відгуки ветеринарів і види кормів для цуценят

Корм для собак Педігрі Pedigree відгуки ветеринарів і види кормів для цуценят - Ветеринар

У нашій країні корм для собак «Педігрі» представлений практично недавно, але міцно влаштувався на ринку продукції для тварин. За характеристиками цей продукт відноситься до економ класу. Компанія Mars, що є виробником Pedigree, пред’явила споживачеві хорошу варіативність в підборі харчування для вихованців, в залежності від віку і типу. При цьому ціна встановлена низька, що вважається одним з ключових плюсів таких раціонів і впливає на їх популярність. Чи потрібно купувати вихованцеві їжу марки» Педігрі » і як, в разі застосування, правильно формувати систему харчування.

Лінійка кормів Pedigree

У собаче харчування включені сухі і вологі корми. Крім того, до вибору господарів пропонуються корисні ласощі. Гідність раціонів-градація за розмірами і віком вихованців.

Будучи основою харчування для собак, в сухий корм Pedigree включена клітковина, яка допомагає травленню. А кожна гранула дає можливість підтримувати звичайний стан ротової порожнини, тому що сформована так, щоб допомагати очищенню зубів тварини.

У середньому діапазон цін сухого корму може становити від 120 до 160 руб. за кг Фасовка дає можливість покупцеві вибрати зручний обсяг.

Не менш необхідний для здоров’я і вологий корм, близький до натурального харчування. Він не дуже калорійний як сухий, і це допомагає контролювати показник ваги собаки і не дозволити перегодовування. А велика кількість вологи добре впливає на сечовивідні шляхи собаки. Вартість 1 порції такого харчування об’ємом 85-100 г становить в середньому 20 руб.за упаковку.

Сухий корм

Цей вид представлений для дорослих собак в самих різних варіантах, а для цуценят в декількох раціонах, але з єдиним курячим смаком. Правильно визначитися допоможе вказівка на розміри породи, до якої відноситься вихованець, і вік.

Цуценя

На даний момент в нашій країні виробник пропонує 2 типи сухого корму » Педігрі» зі смаком птиці:

 1. Для цуценят всіх порід з 2 місяців. При складанні харчування врахували специфіка організму і їх потребу в активному збільшенні зростання і нормальному становленні. Засвоєння корму відбувається легко, і собака отримує необхідні їй речовини, включаючи вітаміни (Е, групи В), цинк і омега-3-6 жирні кислоти.
 2. З 6 місяців. Цей раціон складений з прийняттям до уваги специфіки складання тіла тварин для великих тварин і величезних порід. Формування кістково-м’язового апарату у аналогічних вихованців має виконуватися правильно і рівномірно. Як і в попередньому вигляді, в харчування включені необхідні для цього мікроелементи і вітаміни в належному балансі і кількості. Також, він багатий глюкозаміном, а ще кислотами: омегою 3 і 6.

Ветеринари рекомендують використання таких кормів ощенившимся і годуючим сукам, тому що їм потрібно пристойну кількість енергії.

Корм для собак Педігрі Pedigree відгуки ветеринарів і види кормів для цуценят - Ветеринар

Дорослі собаки

Харчування всієї лінійки має смак яловичини. Вибирається також виходячи з цього розміру і віку тварини.

Для дорослих маленьких представників пропонується повнораціонний корм, який забезпечує організм вихованця необхідними корисними речовинами. Гранули мають мінімальний розмір і склад, щоб тварині було легше їх розгризати.

Цей корм можна застосовувати і для маленьких порід. Однак для таких вихованців, а ще особин великих розмірів розроблені і окремі раціони.

Також виробником представлений ще 1 корм, призначений не тільки для дорослих собак всіх порід, але і тварин середніх розмірів. Як виняток можуть бути дуже маленькі особини, тому що їм не підійде величина і структура гранул.

Літній

Для вікових тварин систему харчування вибирають виходячи з їх стану організму, враховуючи специфіки організму. Їжа повинна бути менш калорійною, тому що особина не так активна. Радять застосовувати змішаний тип: використання сухого і мокрого кормів. Перший багатий клітковиною, надає вихованцеві корисні вітаміни і мінерали, а ще служить попередженням хвороб порожнини рота. Другий — не володіє такою калорійністю, що дає можливість контролювати вагу і підтримує водний баланс у собаки.

Корм для собак Педігрі Pedigree відгуки ветеринарів і види кормів для цуценят - Ветеринар

Вологий

 1. М’ясні шматочки в желе або соусі:
 • для цуценят віком від 1 місяця з ягням або яловичиною;
 • для дорослих собак з більш різними уподобаннями смаку, з куркою або індичкою, зайцем, ягням, яловичиною, телятиною і печінкою.
 1. Паштет з яловичиною або куркою – для дорослих собак дрібних порід.

Вологий корм, як і сухий, розроблений, з прийняттям до уваги вікових і фізіологічних особливостей собаки.

Детальний склад

За складом корм Pedigree входить до групи економ. До того ж, в раціоні кожної серії містяться такі складові:

 • кукурудза і пшениця;
 • куряча, м’ясна мука;
 • рис;
 • Жом буряка;
 • жир тваринного походження і олія соняшникова;
 • пивні дріжджі;
 • мінерали і вітаміни.

У харчування цуценят і дорослих собак великих порід включений Глюкозамін, а представників маленьких – метіонін.

У сухому варіанті переважаючим елементом вважається кукурудза, яка одночасно з пшеницею і рисом собою являє джерело вуглеводів. Борошно птиці або м’ясна – білок, а Жом буряка – клітковина.

У вологий раціон включені субпродукти, але які не відзначено. Аналіз складу дає можливість припускати, що використовуються дешеві інгредієнти, що саме і обумовлює низьку політику цін кормів цього виробника.

Плюси і мінуси

 • популярність;
 • бюджетна ціна;
 • можливість вибору харчування виходячи з розміру, віку і потреб вихованця;
 • доступність на російському ринку;
 • присутність мінералів і вітамінів
 • скромний склад корму;
 • велика кількість зернових;
 • використання під час виготовлення продукції поганої якості;
 • відсутність відомостей про процентну відповідність компонентів;
 • невелика кількість вітамінно-мінерального комплексу, а ще натуральних і корисних елементів;
 • немає інформації про що входять в раціон субпродуктів.

Вживання собакою зернових кормів у великих кількостях призводить до появи подібних хвороб, як дерматит і ожиріння.

Правила годування

Правильно складений режим і раціон прийому їжі для собаки – це запорука того, що вона буде здоровою. Їжа, яку вживають люди, дуже часто шкодить тваринам, тому що собачий організм не пристосований до її нормальному засвоєнню.

Харчування має бути збалансованим. У ньому необхідно забезпечити наявність в потрібній кількості корисних компонентів, які необхідні для гарного самопочуття собаки.

Якщо наприклад володар любить справжню їжу, то важливо правильно розрахувати для собаки щоденний раціон. Необхідно скласти його так, щоб він був різноманітний і відповідав потребам тварини. При цьому вихованцеві необхідно постійно давати добавки вітамінів. Його раціон повинен бути калорійним і дуже легко засвоюватися.

Дуже зручним для господаря і прекрасним для собаки вважається використання спеціального готового корму. Гідність даного типу-врахування особливостей тварин. У лінійці кормів Pedigree пред’явлений великий вибір споживачеві.

Рекомендації виробника по прийому їжі розташовані на кожній упаковці і розподілені відповідно до ваги вихованця. Власникам необхідно подивитися на те, що однією з умов оптимального харчування буде комбінація сухих і вологих раціонів. Також обов’язково варто брати до уваги індивідуальні особливості собаки, її характер і умови, в яких вона міститься.

Для цуценят

Зростаючому організму набагато більше необхідно корисних речовин, ніж дорослому собаці. Їжа малюків повинна містити їх в обсязі, необхідному для належного розвитку і зростання. Використовуючи лінійку Pedigree, ветеринари рекомендують з 2 місяців переводити тваринного на спеціалізований сухий корм, що сприяє його правильному розвитку і поліпшенню імунітету. Разом з цим, бажано додавати і вологий раціон, створений для цієї вікової групи.

З півроку харчування змінюється. Зокрема, для цуценят великих і величезних порід необхідно застосовувати інший спеціалізований корм, тому що ці собаки продовжують активно рости. Їм потрібно збалансоване харчування для формування кістково-м’язового апарату. При цьому вологий корм все так же поєднують з сухим.

Корм для собак Педігрі Pedigree відгуки ветеринарів і види кормів для цуценят - Ветеринар

Для дорослих собак

У раціоні дорослої собаки потрібно враховувати її тілесні характеристики, активність, вік, умови проживання. Харчування має бути збалансованим.

При змішаному харчуванні типи раціонів слід чергувати, не використовуючи їх одночасно в 1 прийом їжі.

У вихованця завжди повинен бути частий доступ до ємності з чистою і свіжою водою.

Відгуки ветеринарів

Валерія: «Корм Pedigree можна віднести до хорошого продукту класу економ. Не звертаючи уваги на убогість складу, він містить необхідні компоненти. Однак при його вживанні слід додатково давати собаці комплекси вітамінів і мінералів».

Олексій: «доступний, доступний і поширений корм. При цьому якість елементів викликає сумнів, а їх процентне співвідношення не ясно. У подібній ситуації заяву, що харчування «Педігрі» вважається повнораціонним і збалансованим – під питанням».

Наталя: «Корм доступний. Не містить м’яса, замість нього субпродукти (які незрозуміло). Овочі та фрукти теж відсутні. Мінералів і вітамінів недостатньо. Не раджу таке харчування для того, щоб годувати собаку. Розумно підбирати раціон з кращим складом».

Корм Pedigree досить широко поширений і найважливіший фактор цього – бюджетна ціна. Необхідно також відзначити, що не звертаючи уваги на убогість складу, наявність небезпечних речовин в ньому не виявлено, а відгуки ветеринарів не завжди негативні. Згідно з відомостями виробника, для виробництва використовується перевірена сировина. Корм даного класу володіє широкою лінійкою і вважається один з дуже популярних раціонів.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close