Аквагрим у вигляді дракона

Аквагрим у вигляді дракона - Ветеринар

Свята для дітей зараз без застосування аквагриму вже не уявити. Одним із поширених варіантів такого гриму вважається милий дракончик. Дракон — досить поширений образ і зустрічається скрізь: в іграх, фільмах і мультиплікаційних стрічках, тож будемо його малювати. Сподіваємося, що ви готові вчитися.

Що буде потрібно?

для того щоб зобразити красивого дракона на шкірі дитини, потрібно спочатку відпрацювати техніку малювання на паперовому носії. Ще знадобляться хороші фарби: недорогі китайські для дітей не підійдуть, вони можуть викликати алергії. Вибирайте фарби американського або виробництва Європи. Сертифікація продукції в Америці або Європі гарантує якісні склади та безпеку. Виконання аквагриму «Дракон» для хлопчиків і для дівчаток однакове. Підготуємо шкіру дитини, злегка її зволоживши. Також варто приготувати фарби для аквагриму різних кольорів, набір пензлів зі справжнього ворсу, ободок для волосся.

Не забудьте про накидку, яка вбереже одяг дитини від слідів фарби, дитячі вологі та сухі серветки, спонжі. Якщо ви новачок у справі гримування, то радимо зробити трафарет, оскільки діти дуже часто нетерплячі і малюнок необхідно нанести дуже швидко.

Обов’язково необхідно перевірити, чи немає в дитини алергічної реакції на компоненти фарби. Для цього на згин ліктя наносять невеликий мазок і через 10-15 хвилин дивляться, чи виникло почервоніння. Якщо не виникло, тоді сміливо можна приступати до нанесення аквагриму.

Техніка нанесення

Техніка нанесення малюнка виглядає так: спочатку наносимо фоновий колір, потім малюємо контури морди або тіла дракона і додаємо різнокольорові наголоси. Фон наноситься спонжем або губкою м’якими рухами по колу, при цьому стежте за рівномірністю нанесення. Шари мають висихати перед нанесенням нових.

Контури малюються тонким пензликом зі справжнього ворсу, широкі штрихи рекомендується проводити широким віялоподібним пензлем. Імітацію лусочок можна зробити за допомогою трафаретів. Також можна зобразити додаткові деталі, наприклад, серця, квіточки. Блиску можна доповнити блискучим пігментом або стразами і паєтками.

Варіанти ескізів

Розглянемо кілька способів нанесення малюнка дракона. Є як звичайні, зобразити які можна, потренувавшись самостійно, так і більш складні, зображення яких потребує «набивання руки».

  • Дуже просте зображення. Малюнок зроблений у кількох кольорах, які легко буде повторити самостійно. Дракон намальований повністю плавними зигзагоподібними лініями.
  • Цей малюнок вимагає від фахівця хороших здібностей малювання, однак якщо потренуватися на паперовому носії, то можна зробити такий самий грим самостійно.
  • Такий ескіз припаде до душі художнику-початківцю. Мінімум деталей і видимі лінії — жодна дитина не зможе відмовитися від подібної краси. Проте підлітки теж не відмовляться від модного мінімалізму.
  • Дракон для невеликої принцеси має бути абсолютно оригінальним. Наприклад, рожевого кольору. Проте, у цього доброго дракончика колір може бути найрізноманітнішим. Малювати найлегше за трафаретом, так піде менше часу.
  • Для такого малюнка необхідно набратися досвіду, проте чарівний дракончик Беззубик з мультиплікаційного фільму «Як приручити дракона» точно цього вартий. Ваша дитина буде в захваті від цього аквагриму.
  • Надзвичайно привабливий ескіз рептилії вимагає великого рівня майстерності від художника та чималого терпіння від дитини. Чудово виглядатиме на дітях віком від 7 років і старше.
  • Не найпростіший у створенні малюнок, але, безумовно, красивий і незвичайний. Вимагає чималого досвіду в малюванні та посидючості, тому підійде подібний малюнок підлітку будь-якої статі.
  • Дуже легкий у застосуванні малюнок. Можна розмістити на одній із частин тіла.
  • Чудовий образ смарагдового дракона на обличчі. Складний малюнок, чудово підійде дівчинці-підлітку.

Де можна зобразити?

Зобразити дракона можна на кожній ділянці тіла: на обличчі, руці, передпліччі, шиї і навіть спині. На обличчі можна зобразити рептилію на скроні, щоці або на всьому обличчі у вигляді карнавальної маски. На руці та передпліччі можна зобразити масштабний малюнок. Аквагрим змивають звичайною водою. Фарби на восковій або олійній основі змивають із застосуванням мила, косметичної пінки або молочка. Блискітки прибирають за допомогою скотча, його на пару секунд приклеюють на шкірну ділянку з блискітками, потім знімають.

Аквагрим застосовують, щоб змінити проведення часу, він робить яскравими враження від урочистих заходів. Із застосуванням трафаретів і гриму кожен батько може майстерно красиво оформити власну дитину.

У наступному відео на вас чекає майстер-клас зі створення аквагриму у вигляді дракона.

Позначки:, , ,
close