Аквагрим із зображенням квітів

Аквагрим із зображенням квітів - Ветеринар

Аквагрим — це спеціальна фарба на основі води, яку наносять на покрив шкіри обличчя і тіла особливими пензликами або спонжами. Такого роду грим абсолютно безпечний. Працювати з ним дуже просто, а якщо знадобиться його можна швидко змити звичайною водою.

Особливості

Оригінальний малюнок на обличчі дасть можливість навіть найбільш спокійній і тихій дитині з радістю брати участь у найрізноманітніших іграх. Аквагрим «Квіти» чудово підійде маленьким дівчаткам і зовсім молоденьким дівчатам, він доречний для кожного свята. Малювати квіти — одне задоволення, адже можна здійснити багато креативних зображень.

Щоб зобразити квіти на личку дитини, необхідно підібрати найцікавіші тони: насичений рожевий, ефектний червоний, сонячний жовтий, неясний помаранчевий, чудовий золотистий і яскравий зелений, що дає змогу зобразити поруч із квітами листя. Перш ніж приступати до роботи, слід створити ескіз. Або ж можна підібрати незвичайне фото і змалювати необхідне зображення з нього.

Якщо ви хочете зобразити аквагрим з великою квіткою, то з неї і необхідно починати малюнок. Інші деталі необхідно прималювати після закінчення роботи з важливим елементом.

Можна безладно зобразити на дитячому обличчі дуже багато маленьких квіточок на кшталт ромашки, потім зобразити стебла і листя в деяких місцях, і ось цікавий дизайн аквагриму з квітами для дітей уже готовий.

Позначки:, , , ,
close