10 найвідоміших порід метисів опис змішаних порід c фото

10 найвідоміших порід метисів опис змішаних порід c фото - Ветеринар

Метис-собака, до якої люди ставляться по-різному. Одні купують цуценят-метисів за унікальність тварини. Інші думають такі дії придбанням кота в мішку, так як прогнози з приводу майбутнього вихованця дуже сумнівні. Метис-порода собак, зовнішність і звички якої залежать від ознак батьківських генів. Мода на напівкровок наштовхнула людей до масового розведення цуценят рідкісної категорії.

Хто такі собаки-метиси

Багато хто цікавиться, що означає метис у собак, чим відрізняється від дворняг, яким неможливо встановити відмінні родові ознаки. Напівкровки з’являються в самих різних варіантах. Помісі різних порід з’являються при поєднанні в одному або декількох поколіннях, ненавмисно або задумано. Перемішування собак залежить від того, які породи дуже популярні в цій місцевості.

По-іншому собак-метисів називають напівкровками. Особливість таких тварин-поява на світ в результаті різнопородної в’язки. Вони часто народжуються завдяки змішуванню 4 порід, тому неможливо передбачити, яка буде домінуючою. Виникнення напівкровки-завжди сюрприз: у спокійних батьків виникає на світ хвостата дзига, крихітна мама народжує чотирилапого велетня.

Увага! Маленьких собак не можуть змішувати за вашим бажанням людини, оскільки при спарюванні, наприклад, чихуахуа з представником великих розмірів пса, маленькій мамі не виносити цуценя.

Порівняння метисів з породистими собаками

При спостереженні за цією категорією собак було помічено, що існує закономірність: недоліки одного з вдів відшкодовуються плюсами іншого. Метис, нечистокровна порода, має позитивні характеристики і негативні фактори.

Безперечні плюси

Ціна маленької напівкровки низька, часто їх віддають безкоштовно. Власників зазвичай хвилюють питання здоров’я такого вихованця. Ці цуценята при народженні відрізняються високими фізичними і психічними показниками. Хоча це не означає, що хвостатому одному не обов’язковий якісний догляд і правильне харчування.

Напівкровки добре піддаються дресурі. Також маленький метис чутливий до ставлення власників сім’ї. За ласку, турботу, якісний корм, іграшки він платить любов’ю і відданістю не менше чистокровної тварини.

10 найвідоміших порід метисів опис змішаних порід c фото - Ветеринар

Проблема

Купуючи маленького метиса, у майбутнього господаря є ймовірність стикнутися з труднощами. Найбільш значуща-неможливість передбачити розмір дорослої собаки. Щоб приблизно подумати, яким виросте вихованець, розумно розглянути породи його батьків. Якщо стежити за лапками цуценя, можна визначити приблизно, яких розмірів досягне вихованець в дорослому віці.

Передбачити характер полукровка важко. Метис відрізняється звичайними, зрозумілими звичками, що любить більшість заводчиків. Важко впоратися тільки з напівкровками грізних спортивних порід, але вміле виховання робить цю тварину слухняною. Виводячи породистих собак, зустрічаються з необхідністю викорінювати агресію вихованців. У напівкровок недоброзичливість зустрічається нечасто, але належні зусилля при вихованні собаки даного виду обов’язкові.

Необхідно бути акуратними, якщо в будинку з’являються той-тер’єри. Вони відрізняються агресією щодо дітей. Пояснюється така ситуація тим, що представники породи ревнують господаря до маленьких домочадцям, бажаючи перебувати у всіх на виду.

10 дуже знаменитих порід метисів

Щорічно виникає певна кількість нових видів змішаних собак. Їх виводять, модифікуючи зовнішність, фізичні показники, повадки, виправляючи мінуси прабатьків. Найвідомішим метисів придумали навіть змішані назви порід.

Бульдарка

Батьками бульдога є німецька вівчарка і англійський бульдог. Представники даного виду відростають до усереднених розмірів. Шерсть по окрасу подібна вівчарці, морда більш плеската. Пес незамінний при охороні об’єктів, голосно облаивает сторонніх людей, готовий захищати господаря, проявляючи жорстокість до нападників. Як мінус собаківники називають труднощі в домашній дресурі, що вважається відмінністю від виховання вівчарки.

Бульмопс

Маленький бульмопс народжується напівкровкою в результаті спарювання мопса з бульдогом. Вага дорослої тварини може досягати 25 кг, зріст – 40 см.в основному, ці собаки мають прямокутну або форму квадрата тіла. Дана полукровка успадкувала кращі якості батьків: доброту, грайливість. Також тварина відрізняється врівноваженістю. Головна риса характеру бульмопса-сильна прихильність до власника.

10 найвідоміших порід метисів опис змішаних порід c фото - Ветеринар

Бассет-пей

Батьки напівкровки-шарпей і бассет-хаунд, що видно з назви виду тварини. Бассет-пей має гарну зовнішність:

  • великі очі;
  • довгі вуха;
  • багато складочок на морді.

Багато хто відзначає розумний погляд тварини. За характером представники цієї породи:

  • спокійний;
  • кмітливий;
  • рухомий;
  • самостійний.

При цьому бассет-пей відрізняється настороженістю. Напівкровки успадкували від шарпея красу, а від бассет-хаундів тонкий нюх.

Лабски

Батьками метиса є хаскі і лабрадор. З віком шерсть цуценя стає білою, однак при цьому полукровка має велику схожість з вовком. У лабскі сильний характер, невчасно запропонована їжа викликає злісне гарчання в бік господаря.

Лабскі отримує задоволення при активних іграх на чистому повітрі. Якщо володар під час прогулянки дозволить вихованцеві йти попереду, собака почне вести себе подібно ватажку і може стати некерованою. Тому важливо, щоб собака знала, хто в домі господар.

10 найвідоміших порід метисів опис змішаних порід c фото - Ветеринар

Варто звернути увагу! Лабскі не повинен виходити на прогулянку без намордника. Якщо людина, що йде повз, злякавшись, почне тікати, тварина може кинутися йому вслід.

Золотисто-Сибірський рехаскі

Цуценята цієї породи народжені від сибірського хаскі і золотого ретривера. Тварини мають двоколірне забарвлення шерсті: білу і шоколадну з плямами по контуру. Блакитноокі цуценята дуже цікаві.

Характер у тварини помірний, собака відрізняється терпимістю і слухняністю. Для неї тривале гуляння на вулиці не становить радості, що вважається перевагою під час вибору вихованця. На відміну від чистокровного хаскі, метису даного виду для повноцінної прогулянки вистачить однієї години в день.

10 найвідоміших порід метисів опис змішаних порід c фото - Ветеринар

Німецький шарпей

Батьками напівкровки є німецька вівчарка і шарпей. Порода тварин даного виду зовні схожа на шарпея великих розмірів, шерсть має колір, аналогічний покриву вівчарки. Голова у цього собаки велика, з широким і плоским черепом, пропорційна тулубу тварини. Хвіст товстий і круглий. Гібрид шарпея і вівчарки має стоячі вуха, витягнуту морду, великий ніс з широкими ніздрями. На лобі і щоках зморшки з багатьма складочками.

Німецький шарпей відрізняється самостійністю, він розумний і кмітливий. Цуценята безмежно віддані, але досить підозрілі, і до кінця довіряють тільки дбайливому власнику.

10 найвідоміших порід метисів опис змішаних порід c фото - Ветеринар

Хорги

Батьки хоргі-коргі і хаскі. У собак специфічною особливістю вважається те, що, маючи короткі ноги, вони в різному віці виглядають цуценятами. Від коргі у гібридних собак зростання і статура. Найчастіше ці пси бувають усереднених розмірів. Порода сибірців проявилася в хорги довжиною вовни, очима блакитного кольору. Зазвичай ці тварини мають двоколірний забарвлення.

Хорги приємні і дуже рухливі. Їм легко пристраститися до нової місцевості. Гібридні собаки відрізняються непоганими розумовими здібностями, слухняністю.

Питски

Представники даного виду з’являються на світ в результаті в’язки хаскі і пітбуля. Дорослий Пітсбург в зростанні може досягати півметра. Зовні щеня привертає очима, як у хаскі, рельєфністю тіла, великим носом. Шерсть у пітски коротка.

Метис виділяється розумом, кмітливістю, волелюбністю. На відміну від хаскі, полукровка не грайлива, до домочадцям проявляє спокій. Більше тварині подобаються активні прогулянки, відпочинок без нашийника, широкий простір. Ця собака-охоронець, злобно гавкає на проходять людей, тим більше в присутності господаря. Дресурі піддається добре.

Чигль

Полукровка з’явилася на світ від бігля і чихуахуа. Чіглі низького зросту, вага близько десяти кілограм. Привертають погляди їх звисають вуха і блискуча, частіше коричнева шерсть. Цінується порода власним нюхом: собаки незамінні на полюванні, допомагають також в митній справі для виявлення вибухонебезпечних речовин і різних хімікатів.

Чіглі легко дресируються, це досягається під час активного відпочинку, який подобається собакам цієї породи. Часті щоденні тренування для них обов’язкові.

Шорги

Батьки шоргі-коргі і шелті. Ці собаки середнього зросту, частіше близько півметра. Вага в межах 15 кг. тварини мають гарну зовнішність, існує різноманітність представників породи з шерстю різних кольорів.

Шорги відрізняються грайливістю, дружелюбністю, прив’язуються до всіх домочадцям. Ці собаки нечасто хворіють, у них не відзначається генетичних патологій, що приваблює покупців, як і бюджетна ціна цуценят. Невибагливість в умовах утримання не виключає опіку, турботу, якісний корм. Шорги-рухливий собака, легко піддається дресурі.

Якщо на раді сім’ї вирішили завести не породиста тварина, а метиса собаки, слід детально розрахувати, які якості хвостатого друга потрібні, порівняти вміння домочадців правильно виховувати цуценя, цілі дресури, теоретичну підготовку власника тварини. Зваживши всі ЗА, можна заводити вихованця, який стане новим членом сім’ї.

Позначки:, , , , , ,
close