Замість будильника: 5 правил ранкового сексу для ідеального початку дня

Ранковий секс — це не тільки приємно, а й корисно. Адже подібний початок дня дарує позитив, покращує продуктивність праці та просто зміцнює стосунки подружжя. Але як отримати від цього безцінного проведення часу максимум позитиву, виключивши конфузи? Варто перерахувати 5 важливих правил, які допоможуть вам насолодитися одне одним повною мірою.

Докладніше про цю пікантну тему розповідає психолог і сексолог Олександра Параніна в ролику на YouTube-каналі центру сексуальної освіти Secrets.

«Науково відомий факт: ранковий секс найбажаніший для чоловіків. Понад 68% віддають перевагу саме йому. І коли він трапляється, це чудово позначається на їхньому настрої, думках і прагненнях.

Але для нас, жінок, це не завжди радість. Є купа причин сказати ні саме зранку. І тут справа не у шкідливості. Просто в нас маса моментів, які не дозволяють нам отримати задоволення саме вранці.

Це і страх, що діти почують, завадять, прибіжать на шум. Це і запах із рота: все-таки це неприємно. І робота: ти й так як білка в колесі крутишся цілий день. Ці ранкові хвилини сну особливо цінні.

Але все ж є 68%, для яких це дуже важливо. І що ж робити? А раптом твій входить до цих 68%? Раз відмовила, другий, сто двадцять третій — і він знайде його десь іще. Тобі воно треба?» — міркує фахівець.

Слідом психолог перерахувала 5 правил, які допоможуть зробити ранок незабутнім як для нього, так і для себе.

5 правил ранкового сексу

Найкращий час: з 6 до 7 ранку

З п’ятої ранку у чоловіків починається вироблення тестостерону і до 6:00 він досягає пікових показників.

Чоловік не тільки хоче, а й може. А також здатний доставити жінці максимум задоволення.

Ніяких поцілунків у губи

Запах із рота може зіпсувати враження і відбити бажання. Зосередься на тілі. У вас є маса ерогенних зон, які можна цілувати і пестити.

Перш ніж почати, зачини двері на замок

Навіть якщо діти захочуть прибігти до вас у спальню, вони не застануть вас зненацька.

Будь впевненою

Пам’ятай, що ти в цей період часу так само активно виробляєш естрогени. А, значить, твій запах, твій секрет дуже привабливий для твого чоловіка.

Не бійся його відштовхнути цим. Насолоджуйся процесом, не озираючись на те, що ти ще не скупалася.

Пам’ятай, що в коханні немає жодних правил

Будь природною, будь собою і не бійся говорити про те, що тобі подобається.

Позначки:, , , , , , , , ,
close