Якщо чоловік не любить, як він поводиться: 10 ознак

Навіть ідеальні стосунки можуть дати тріщину, але якщо є любов, усе можна виправити. У яких випадках повернення до гармонії неможливе і як зрозуміти, що чоловік більше не кохає? Десять ознак поведінки партнера, який втратив інтерес до коханої, описала психологиня Сабріна Алексіс Бендорі та агент ФБР Алан С. Брантлі.

Як поводиться чоловік, який не любить жінку? Він прямо або побічно говорить про це, зраджує й уникає близькості, не будує спільних планів, не поважає, рідше спілкується, не дбає і не виконує обіцянки. Коли він не кохає, стає дратівливим, ігнорує важливі спільні свята, відкрито порівнює жінку з іншими та на людях поводиться так, немов він вільний від стосунків.

Прямі розмови та натяки на охолодження почуттів

За якими ознаками зрозуміти, що чоловік не кохає? Якщо чоловік відкрито говорить або натякає, що не бажає вашого кохання. Про це свідчить заміна в мові слова «любов» менш значущими виразами, емоційна закритість, відстороненість і скепсис. Бажання замінити любов, пристрасть і романтику теплою дружбою і приятельськими стосунками — ще одна ознака того, що почуття охололи. Психологиня Сабріна Бендорі вважає, що такі стосунки безвихідні і в них можна лише втратити час.

Зради та нехтування сексуальним життям

У постійних стосунках, які влаштовують обидві сторони, чоловік, як правило, моногамний. Йому достатньо сексу з коханою, в яку він вкладає час і гроші. Емоційне охолодження між постійними партнерами або відсутність пристрасті з боку нового знайомого свідчить, що в ньому не горить вогонь любові.

Доктор Гері Чепмен, автор книги «5 мов кохання», вважає, що дотики — найважливіший компонент близькості. Якщо раніше були поцілунки, обійми і сексуальні експерименти, а зараз їх немає, чоловік не зацікавлений у стосунках.

Відсутність спільних планів або їх скасування

У здорових стосунках чоловік рухається вперед: пропонує спільне проживання, знайомить із родичами, говорить про майбутнє, адже почуття потребують розвитку, зміцнення, переходу на новий рівень. Якщо стосунки зависли у форматі вільних, а партнер телефонує лише для сексу, кохання немає. Навіть якщо пара добре проводить час разом, але чоловік мовчить про почуття, то це явна ознака байдужості.

Чоловік часто скасовує раніше намічені плани в односторонньому порядку, адже не зацікавлений у спільному проведенні часу.

Недбале і нешанобливе ставлення

Відсутність турботи про безпеку партнерки на всіх рівнях життя — приклад байдужості партнера. Якщо він говорить про кохання, але не використовує презерватив, або занадто грубий і недбалий у розмові, сексі, серед людей, то це ознака нелюбові. Відпустити жінку саму додому вночі, пропустити дзвінок без пояснень причини або не потурбуватися, якщо подруга застуджена — це байдужість, ознака відсутності любові.

Партнер, який критикує роботу і захоплення партнерки, її зовнішній вигляд, фігуру і коло спілкування, навряд чи відчуває теплі почуття. Навіть якщо він намагається пом’якшити свої слова і вчинки жартом, це все одно не свідчить про кохання.

Порівняння з іншими жінками

Якщо чоловік під час спільного виходу у світ наполегливо роздивляється інших дівчат, про серйозність його ставлення до партнерки говорити не варто. Бажання постійно знайомитися з іншими, хвалитися любовними успіхами перед друзями не вважають проявами любові та здорових стосунків. Люблячий чоловік не веде листування в соціальних мережах і не зустрічається з колишніми.

Відкриті розмови про те, хто в нього був раніше, спроби порівняння в кращий або гірший бік — це маніпуляції з метою викликати ревнощі або бажання продемонструвати байдужість до партнерки.

Мінімум спілкування та посмішок

Відсутність прагнення до спілкування — вірна ознака нелюбові. Якщо чоловік не телефонує з відрядження, не знаходить час протягом дня, щоб написати кілька ніжних рядків, він несерйозно налаштований щодо дівчини. Не виправдовуйте його забудькуватість високою зайнятістю, він просто не любить.

Джошуа Помпі, експерт зі стосунків, вважає, що якщо раніше спілкування було нормальним, а зараз зіпсувалося, це серйозний привід задуматися, особливо якщо пара давно не сміялася разом.

Спроба заощадити на партнерці

Навіть найбільш скупий чоловік готовий забезпечувати коханій жінці комфорт і турботу. Це безпосередньо пов’язано з фінансовими витратами, він готовий до них. Якщо він витрачає гроші на себе, ретельно перераховує здачу в ресторані, а в подарунок підносить дрібнички, він не налаштований на серйозні стосунки. Це означає, що він не любить настільки, щоб вкладатися матеріально.

Якщо раніше чоловік був щедрий, а зараз перестав дарувати квіти і подарунки, найімовірніше, він перегорів.

Підвищена дратівливість

Якщо чоловік вибухає без причини, раптово розлючується, а потім довго мовчить, закрившись у собі, то раніше кохана жінка почала його дратувати. Роздратування стає ознакою незадоволеності. За відсутності любові всі спроби привести партнера в більш позитивний стан викличуть лише новий спалах агресії.

Найімовірніше, він знайшов інший об’єкт уваги або ніколи не любив. Сварки на порожньому місці — це ознака відсутності взаємності та безповоротно втрачених стосунків. Алан С. Брантлі, спеціальний агент ФБР, вважає, що якщо чоловік ще й звинувачує жінку у своєму роздратуванні, він типовий аб’юзер.

Ігнорування потреб

Кожному потрібно різне в житті, щоб почуватися щасливою, наповненою людиною. При цьому є спільне — бажання бути почутими. Комусь потрібно більше спілкування і спільних свят, а комусь достатньо разом мовчки дивитися серіал, сховавшись одним пледом. Люблячий чоловік знає, чого хоче жінка, і він намагається дати їй це. Якщо він не цікавиться потребами партнерки або відкрито їх ігнорує, він її не любить.

У кожної людини є своя піраміда потреб. Якщо жінка та її потреби стоять на одному щаблі зі щовечірнім походом на пиво з приятелями, чоловік не має серйозних почуттів, не любить її.

Поведінка самотнього чоловіка

Хлопець, який у парі поводиться як абсолютно вільна людина, не відчуває себе закоханим. Він може встановлювати статус «вільний» або «в пошуку», навіть перебуваючи в шлюбі, здатний приховувати партнерку від інших людей, не брати її на спільні заходи і не дорожити її довірою.

На пропозицію супроводжувати на весілля найкращої подруги або підтримати на захисті дисертації такий партнер відповість відмовою. Він не готовий на весь світ оголосити про близькість.

Чоловік, який не любить жінку, довго не зможе приховувати байдужість. Є десять очевидних ознак холодності та небажання будувати плани. Побачивши їх у стосунках, потрібно відкрито поговорити з партнером або мовчки піти, щоб не витрачати час.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , , ,
close