Як вибрати маркерну дошку

Для оснащення офісів застосовують дошки з магнітно-маркерні поверхнею. Устаткування популярно при проведенні презентацій, навчальних заходів. Його часто можна помітити в приміщеннях для бізнес переговорів, конференц-залах державних і приватних установ.

Сучасна маркерна дошка — це універсальне пристосування для фіксації інформації, зорового супроводу матеріалу, який ви прагнете донести до аудиторії. Пристрої знайшли велике застосування будинку і в офісних приміщеннях. А замовити маркерні дошки можна тут.

Як виглядає дошка

Дуже ймовірно, що ви неодноразово думали про те, з чого виготовляють магнітно-маркерні дошки. Колір її поверхні для роботи білий. На ній можна малювати і писати маркером, проводячи наочні демонстрації або ж просто виконуючи повсякденні записи. Формат виробів різний.

У вигляді основи для маркерні дошки застосовують металеві і полімери. У хід йде меламін і альтернативні варіанти пластика. Деякі виробники роблять інакше кажучи «порцелянові» вироби, покриваючи поверхню їх емаллю. Службовий термін може досягати 25 років. Фаворитами серед великого асортименту виробів протягом багатьох років залишаються володіють стійкою до зносу лакованої поверхнею вироби зі сталі.

Є різні методи фіксації які мало важать пристроїв для письма. Передбачається установка на спеціальній підставці або з використанням кріплень для приєднання до вертикальної поверхні. Розташування пристрою досить таки не у всіх випадках має на увазі пророблення отворів в стінках.

Призначення вироби

Навіть дитина знає, як називається дошка для малювання маркером. Універсальне виріб застосовується людьми будь-якого віку. Найпопулярніші формати 45 на 60, 60 на 90, 90 на 120 см. Геометрія дощок різна. Є квадратні і з прямими кутами вироби. Вибрати підходяще дуже просто.

Призначення виробу визначають його конструкція і функціонал. Відмітна риса полягає в тому, що за рахунок магнітної поверхні дошку можна застосувати в тому числі для розміщення видрукуваної на паперових аркушах інформації. Її дуже легко зафіксувати за допомогою невеликих магнітів.

Цікавлячись питанням, навіщо необхідна маркерна дошка, можна знайти їй масу застосувань. Цілі застосування обладнання можуть бути дуже серйозними: проведення переговорів, засідань, презентацій послуг і товарів. Немає перешкод для застосування цього нехитрого предмета в розважальних і пізнавальних цілях: для ігор, малювання маркерами.

Якщо ви раптом забули, як називається маркерна дошка, глянувши на конструкцію, точно згадайте про неї.

Робимо маркерну дошку

Позначки:, , , , ,
close