Доступні панорамні вікна для оселі та офісу

Панорамні конструкції – це сучасний технологічний продукт, який дозволяє адаптувати до сучасних вимог інтер’єру та отримати максимальний доступ до природного світла в приміщенні. Подібні системи використовуються для спрощеної експлуатації вікон, економії на вартості комунальних послуг. Замовити безрамне скління можливо в будь яке місто України, включаючи Буковель, Мукачево, Львів, Ужгород, Одесу, Дніпро, Полтаву тощо.

Які основні переваги використання безрамних конструкцій?

  • Максимальний доступ сонячного світла в приміщення;
  • створення ефекту “відкритості”;
  • адаптованість до будь-яких вимог дизайну;
  • зручний спосіб відкриттязакриття.

Розміщувати панорамні конструкції можливо в приватних, багатоквартирних будинках, громадських закладах, торгівельних та бізнес-центрах. За домовленністю з замовником можливе встановлення додаткового тонування та використання москітних сіток. Прорахунок вартості конструкції відбувається із консультаном після обговорення деталей замовлення.

Панорамні системи вистувають прикладом використання нових технологій у сферах інтер’єру, будівництва та архітектури, що забезпечують естетичну та функціональні опції. Попри ряд переваг, застосування панорамних конструкцій мають ряд недоліків, включаючи:

  1. Висока вартість системи — конструкція коштує дорожче, ніж прості віконі конструкції.
  2. Необхідність вибору перевіреного виробника — в залежності від якості безрамної системи та способу ії монтажу, можлививі фінансові втрати на експлуатацію конструкції в майбутньому.
  3. Потенційна небезпека — панорамні варіанти просто відкриваються дітьми та домашніми тваринами. Для їх ефективного використання в приватних будинках рекомендується додатково оснащувати приміщення сигналізацією.
  4. Труднощі з регулюванням температури — збільшення площа скла ускладнює контроль за сталою температурою в приміщенні, необхідний додатковий обігрів.
  5. Мінімальна приватність — без застосування додаткових систем приватності та тонування приміщення стає більш доступним для огляду оточуючими.

Сучасні панорамні конструкції є довговічними, ефективно можуть прослужити понад 10-15 років без втрати функціональних особливостей. Рекомендується проводити систематичне сервісне обслуговування безрамних систем та не допускати умисних механічних пошкоджень. За потреби, може бути використано тонування скла для ефективного захисту від дії ульрафіолетового опромінення. Безрамні розсувні системи від компанії Maleta. Високоякісні системи скління із гарантією від 10 років. Асортимент механізмів розсувних систем.

Позначки:, , , , , , , ,
close