Як уберегти багаж від псування та втрати під час перельоту

Деяким туристам довелося зіткнутися з псуванням або втратою валіз під час перельоту. Як убезпечити свій багаж і отримати його в тому ж стані, в якому його забирали в аеропорту, розповів портал «Тонкощі туризму».

Так, під час реєстрації варто попросити співробітника авіакомпанії наклеїти на валізу ярлик «крихкий багаж». Тоді вантажники поводитимуться з нею обережніше і на завантаження відправлять її в останню чергу, а отже, на багажній стрічці вона з’явиться першою. Недорогі авіаквитки шукайте на Aviata.kz.

Також багато хто радить обмотувати сумки захисною плівкою. Однак тут усе неоднозначно. По-перше, при частих перельотах це буде затратно, по-друге, можна не впізнати свою валізу на стрічці.

Набагато ефективніше придбати багаторазовий захисний чохол із ПВХ: міцний, прозорий, що дає змогу в будь-який момент відкрити сумку.

Перед польотом буде не зайвим сфотографувати і самі валізи, і їхній вміст: знімки послужать доказом у спірних ситуаціях і спростять пошуки, якщо багаж раптом загубиться.

Особливу увагу слід приділити і вибору валізи. Пластик має більш надійний вигляд, але насправді під час удару він може тріснути. Моделі зі щільного брезенту або нейлону практичніші, проте доведеться як слід упакувати вміст. Немаркий колір — теж плюс.

Щоб багаж не загубився, можна прикріпити до ручки бирку з номером мобільного телефону та адресою електронної пошти і покласти таку саму всередину на випадок, якщо перша відірветься. Не будуть зайвими наклейки, нашивки та інші деталі, що роблять валізу помітною здалеку.

Найчастіше багаж губиться під час коротких стикувань, тому краще залишати в запасі мінімум дві години між рейсами.

Ще одна потенційна небезпека — злодії. Кодові замки — ненадійний захист: їх легко зламати. Як альтернативу краще вибрати маленькі навісні замки з ключами, завдяки яким і блискавка випадково не роз’їдеться під час транспортування.

Також варто пам’ятати, що цінні речі потрібно класти не в багаж, а в ручну поклажу.

Якщо валізу все-таки зіпсували, слід звернутися до співробітників аеропорту та представників авіакомпанії.

Плануючи подорож, пам’ятайте, що вигідні квитки на літак ви завжди зможете купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Як захиститися від пристріту, заздрості та псування

«Клаус» (2019): інформація про мультфільм, сюжет, рейтинги

Коли День вчителя в Казахстані у 2022 році і як відзначають це свято

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close