Новий аеропорт для туристів відкриють у Єгипті

У середині липня поточного року в Єгипті заплановано відкриття нового міжнародного аеропорту «Сфінкс» (SPX), розташованого поруч із пірамідами Гізи. Це полегшить приліт туристам, які бажають почати подорож з ознайомлення з великими старожитностями, пише Турпром.

За інформацією єгипетських ЗМІ, аеропорт «Сфінкс» обслуговуватиме як внутрішні, так і міжнародні рейси.

У прибулих сюди туристів з’явиться явна перевага. Адже повітряна гавань розташована буквально за кілька хвилин їзди від пірамід і Великого Єгипетського музею, набагато ближче, ніж аеропорт у Каїрі. Недорогі авіаквитки шукайте на Aviata.kz.

Також зі «Сфінкса» планується здійснювати внутрішні рейси, зокрема на курорти Червоного моря.

За словами міністра цивільної авіації Мохаммеда Манара, наразі роботи завершено на 90%. Аеропорт почне функціонувати відповідно до літнього графіка Єгипту.

Глава відомства додав, що тут надаватимуть і одноденні туристичні програми. Передбачається, що повітряна гавань зможе приймати до 900 пасажирів на годину.

Плануючи подорож до Єгипту або будь-яку іншу країну світу, пам’ятайте, що вигідні квитки на літак ви завжди зможете купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини. Купуючи квитки в додатку, ви збираєте бонуси.

  • Єгипет
  • Aviata
Позначки:, , , , , ,
close