Конкурсантки “Міс Казахстан” залучатимуть туристів у свої регіони (фото)

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Цього року конкурс «Міс Казахстан» проводиться 22 рази. Відмінною особливістю нинішнього буде те, що всі 32 переможниці регіональних конкурсів у своїх відеороликах розповідають не про себе, а про туристичні можливості своєї малої батьківщини, передає NUR.KZ.

Робиться це, за словами директора конкурсу «Міс Казахстан» Олени Рівліної-Кирбасової, для розвитку внутрішнього туризму.

«Якщо раніше дівчина писала візитівку для проєкту і розповідала тільки про себе і сім’ю, то цього року кожна учасниця презентувала своє улюблене місто, розповівши про туристичні можливості свого міста, регіону, про сакральні місця.

Це, безсумнівно, вплине на розвиток внутрішнього туризму нашої країни. Ролики, зняті дівчатами, мотивують подорожувати Казахстаном. Це перша частина спецпроєкту.

Друга, не менш цікава частина проєкту, — використовувати найбільші майданчики конкурсів «Міс світу» і «Міс Всесвіт» для піару нашої країни.

Уперше ролики для цих світових конкурсів будуть зняті не у форматі розповіді про себе, це будуть такі відео тревел-версії про подорож республікою переможниці «Міс Казахстан»…

Використовуючи майданчики цих глобальних конкурсів, покажемо, наскільки багата і красива природа Казахстану. І тут ми вже ставимо завдання щодо залучення в’їзного туризму» , — сказала вона.

Водночас Рівліна-Кирбасова зазначила, що тільки один конкурс «Міс світу» дивляться 2,5 млрд осіб більш ніж із 200 країн світу.

«Нам важливо, щоб для такої величезної аудиторії прозвучала вся важлива інформація про нашу країну», — наголосила директорка конкурсу «Міс Казахстан».

Але це не єдине нововведення. Цього року організатори також змінили формат набору учасниць. Він став абсолютно прозорим.

«Дівчині, яка проживає в будь-якому місті Казахстану, достатньо подати заявку на нашому сайті «Міс Казахстан» і зареєструватися.

В її місто приїде національне журі, знімальна група для кастингу. Якщо дівчина проходить кастинг, в її місто приїжджає на регіональний конкурс, знову-таки, член національного журі, який контролює роботу регіонального журі, дуже уважно, щоб обрана була дійсно найкраща.

Це головне, чого ми домоглися цього року — зміна формату. Домоглися максимальної прозорості.

Від моменту подачі заявки та реєстрації до моменту вибору переможниці національного конкурсу весь контроль здійснюється членами національного журі. На мій погляд, це дуже важливо», — пояснила Альона Рівліна-Кирбасова.

Під час реєстрації, коли дівчата заповнюють анкети, вказується вік від 16 років до 27 років. Зріст не нижче 163 см. До того ж, майбутня конкурсантка обов’язково має бути громадянкою Казахстану.

«Це три основні параметри, за якими приймається анкета. А далі вже участь у кастингу показує її творчість, виховання, освіту.

Цього року ми відмовилися від фотографій в анкеті учасниць. Зараз вік фотошопу, вік таких фільтрів, які може накласти кожна дівчина. Журі перестало брати до уваги фотографії учасниць.

Тільки виїжджаючи на кастинг зі своєю знімальною групою, оператором, фотографом ми отримуємо достовірну інформацію про кожну з учасниць.

Раніше ми збирали фотографії, але, приїжджаючи в регіон, розуміли, що наші висновки не зовсім коректні. Тому ми скасували опцію фотографії, тому що на сьогодні вона не є правдивою», — резюмувала вона.

Тим часом, за словами радника директора Національного музею РК, телеведучого Аліпбека Зеіна, змінилася і система суддівства. Цього разу найкрасивішу дівчину країни визначатимуть всенародно, за допомогою СМС-голосування.

Нагадаємо, що фінал національного конкурсу краси «Міс Казахстан-2019» відбудеться в Нур-Султані 2 травня.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Книги для підняття настрою: добірка найкращих

Кігтеточка своїми руками: 3 простих і доступних варіанти

Католицьке Різдво: коли святкують, традиції, відмінності від православного

Позначки:, , , , , , , ,
close