Чому варто вирощувати огірки?

Чому варто вирощувати огірки?

Огірки – одна з основних культур у нашій країні. Цей овоч в основному вживають у свіжому вигляді, а також консервують. Але часто він стає одним із інгредієнтів різних страв. 

Фазенда%205.jpeg

Усі, хто має город, висаджують багато культур, і серед них буде огірок. Але потрібно знати, як правильно його вирощувати – є певні правила, дотримуючись яких можна досягти високої врожайності. Однак знаходяться і ті, хто не впевнений, чи варто садити цю рослину, оскільки часто недосвідчені городники стикаються з проблемою поганих плодів. 

Головне – купити якісне насіння огірків. Зробити це можна в інтернет-магазині Фазенда. Тут багато сортів, а також все насіння адаптоване під умови нашої країни, а тому у вас у процесі вирощування не виникне проблем при належному догляді та дотриманні простих правил. 

Причини, чому варто посадити огірки

Крім того, що ми звикли вживати огірки на початку весни як свіжий і смачний овоч, є ще безліч причин, чому варто їх посадити і виростити:

  1. Користь здоров’ю. Навесні завжди хочеться овочів та фруктів, оскільки після зими запас вітамінів та мікроелементів значно зменшується. В огірках є вітаміни К, С, деякі вітаміни групи В, а також марганець, калій, магній. Огірок на 95% складається з води, тому такий продукт є відмінним засобом для гідратації, тобто для підтримки водного балансу, особливо спекотним літом;
  2. Огірки – це низькокалорійний продукт, який особливо рекомендується вживати тим, хто хоче позбутися зайвої ваги. Його можна використовувати в якості перекусів;
  3. Турбота про довкілля. Вирощуючи огірки у своєму городі, скорочується потреба у транспортуванні з далеких регіонів. Отже, у повітрі буде менше вихлопних газів. Ще одна причина – це зменшення використання пластику. Часто в магазинах овочі пакуються у пакети чи контейнери, які потенційно забруднюють нашу планету;
  4. Просте вирощування. Є певні правила, як, наприклад, спорудження конструкції, за якою надалі огірки плестимуться. Це значно полегшує збирання врожаю, а також можна уникнути можливих захворювань, коли плоди лежать на землі і від вологи починають псуватися.

Вирощувати огірки найкраще через розсаду – у результаті ви отримаєте міцні рослини, яким легше адаптуватися під навколишнє середовище у відкритому ґрунті. Переносити сіянці слід лише тоді, коли на вулиці буде не нижче +15С. 

Слід регулярно розпушувати землю, а поливати огірки слід теплою водою, що відстояна. Важливо не допускати перезволоження ґрунту, щоб коріння не почало гнити.

Позначки:, , , , ,
close