14 чудових ідей для фокусування уваги у вітальні

Дейдра Салліван — експерт з дизайну інтер’єру та письменниця, яка спеціалізується на облаштуванні житла та дизайні. Вона почала свою кар’єру помічником редактора в журналі Elle і має більш ніж десятирічний досвід роботи. Дейдра створює контент для таких брендів, як The Spruce та Realtor.com, а також виступає з доповідями на різних конференціях.

Оновлено 05/11/22

Що таке фокусна точка вітальні? Це «річ», на якій зупиняється ваш погляд, коли ви входите в простір. Подумайте про камін, вікно, картину або шпалери.

Як правило, фокусна точка знаходиться перед головним входом у вітальню. Ще один важливий момент: хоча фокусна точка зазвичай диктує розміщення меблів, ваші місця для сидіння не обов’язково повинні бути спрямовані до неї. Крім того, деякі простори мають більше одного центру. Наступні 14 прикладів демонструють чудові способи створення або оптимізації фокусної точки у вашій вітальні.

Ця вітальня має три фокусні точки

Можливо, у вашій кімнаті вже є кілька фокусних точок, які ви можете підкреслити за допомогою однієї-двох рослин і декоративних стелажів — наприклад, ця вітальня в бруклінському таунхаусі, оформлена дизайнерами Alison Jennison Interiors. Місце має три чудові фокусні точки. Стельові балки з деревини в сільському стилі роблять кімнату більшою, відволікаючи погляд вгору. Оригінальна антикварна, кам’яна камінна дошка та цегляна топка слугують опорою для розміщення меблів. Відкриті цегляні стіни є міцною архітектурною деталлю, яка додає тепла сучасному простору.

Позначки:, , , , , ,
close