12 ідей для акцентної стіни в їдальні

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети інтер’єру. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, включаючи Apartment Therapy та Architectural Digest.

Акцентні стіни в їдальні — це модний тренд, і вони дійсно можуть покращити будь-який тип простору. Якщо вам цікаво створити акцентну стіну у власному просторі, але ви не знаєте, з чого почати, вам варто прочитати поради від дизайнерів інтер’єру та переглянути 12 надихаючих зображень нижче. Приготуйтеся повністю перетворити свою їдальню і вразити всіх гостей!

Грайте зі стіною, до якої ви стоїте

Не знаєте, яка стіна заслуговує на додаткову розвагу? Стіна, до якої ви стикаєтесь, коли входите в приміщення, має бути акцентною, зазначає дизайнерка Фанні Еббес з The New Design Project. «Це створить найбільший ефект і додасть трохи інтересу до загального дизайну».

Зробіть її класичною за допомогою фарби

Хоча шпалери можуть бути шикарним рішенням, немає нічого поганого в тому, щоб пофарбувати акцентну стіну. «Для найбільш економічно ефективного та ефектного моменту фарбування — ідеальний вибір, — коментує Еббес. «Якщо дозволяє бюджет, ви також можете використати штучну обробку стін, таку як вапняна штукатурка або римська штукатурка, щоб додати трохи текстури».

Зробіть її непомітною

Навіть більш проста акцентна стіна, як ця, додає додаткової індивідуальності цій нейтральній їдальні.

Пофарбуйте її в рожевий колір

Якщо ви любите бути трохи сміливішими, то неодмінно використовуйте це! «Додаючи акцентну стіну до їдальні, ви повинні запитати себе, який настрій ви хочете створити за допомогою цього доповнення, — каже дизайнер Лариса Бартон з Soeur Interiors. «Не всі їдальні прагнуть формальності, тож отримуйте задоволення від цього! Яскравий колір може стати приємним контрастом до більш серйозних меблів і створити атмосферу свята».

.

Геометричний

«Акцентні стіни можуть бути складнішими, ніж можна подумати, — каже Меган Хопп, яка спроектувала простір, показаний тут. «Може здатися, що це простий спосіб додати дозу дизайну, не вдаючись до повного оформлення простору, але часто акцентні стіни можуть здаватися розрізненими або схожими на мішанину, якщо вони не виконані з чіткою координацією та витонченістю». Хопп пропонує кілька ключових порад, про які варто пам’ятати, щоб стіна виглядала витонченою та продуманою. «Розумний спосіб не відставати від плану — це переконатися, що щось у вашій акцентній стіні координується з іншими елементами їдальні, будь то кольорова гама, архітектурна особливість, форма, візерунок або текстура», — каже вона. У кімнаті, зображеній на фото, Хопп обрала чорно-білий геометричний візерунок, «щоб закріпити обідні меблі та узгодити їх з трикутною формою ніжок столу і стільців, а також з кольором чорної шкіряної оббивки», — пояснює вона.

Подумайте про освітлення

Кількість світла, яке отримує певний обідній простір, може вплинути на те, в якому напрямку ви хочете піти щодо акцентної стіни, каже Еббес. «У кімнаті, залитій природним світлом, ви можете втратити ефект красивої акцентної стіни, особливо якщо вона встановлена прямо навпроти джерела світла, оскільки різке денне світло може змити кольори», — зазначає вона.

Скажіть «так» текстурі

Додайте текстуру. «Я знаходжу фактурні стіни захоплюючими, — каже Еббес. «Ви відчуваєте, що вам неодмінно хочеться доторкнутися до них, і враження стають не лише візуальними».

Поєднуйте найкраще з обох світів

У цій їдальні в максималістському стилі сяють шпалери та геометричні візерунки. Чому б не поєднати найкраще з обох світів, якщо ви любите різноманітні візерунки?

.

Позначки:, , , , ,
close