11 кухонь з ялинковою плиткою на задній панелі

Дейдра Салліван — експерт з дизайну інтер’єру та письменниця, яка спеціалізується на облаштуванні житла та дизайні. Вона почала свою кар’єру помічником редактора в журналі Elle і має більш ніж десятирічний досвід роботи. Дейдре створює контент для таких брендів, як The Spruce та Realtor.com, а також виступає з доповідями на різних конференціях.

Оновлено 29.03.22

Накладки захищають стіни від бризок і розливів, звідси і назва. Але вони також слугують декоративним фокусом на більшості кухонь, що може зробити вибір дизайну плитки складним завданням. Один з наших улюблених стилів — ялинка. Візерунок нагадує риб’ячі кістки. Зазвичай його створюють за допомогою плитки прямокутної форми з кераміки, каменю або порцеляни. Отримайте натхнення, щоб оновити свою кухню за допомогою стильної плитки з ялинкою.

Переливчастий мармуровий фонтанчик у вигляді ялинки

Хочете додати трохи мерехтіння на свою кухню? Команда дизайнерів Karen Berke Meyer Home створила цю ялинку з переливчастої мармурової плитки. Чудова фокусна точка встановлює колірну схему для біло-сірої кухні.

.

Блакитна ялинка з мармурової плитки

Ялинкові бризки можуть додати візерунку і текстури монохромній кухні — як, наприклад, у цій кухні від Jenn Feldman Designs. Блакитна плитка також чудово контрастує з білою кварцовою кухонною стільницею.

.

Міні-плитка у вигляді ялинки

Ми обожнюємо повторюваний малюнок крихітної ялинки, який створюють ці міні-плитки на цій кухні від Studio McGee. Найбільше в цій ідеї нам подобається те, що дизайн розбиває білий простір за допомогою візуальної текстури.

.

Акцентна стіна з мармуровою ялинкою

Мармурова ялинка від стелі до підлоги робить приголомшливу стіну в цій відкритій концепції кухні від Stonington Cabinetry and Design. Біло-сіра кам’яна плитка ідеально поєднується з темно-синіми меблями. Латунні акценти — це теплий штрих, який надає вишуканої елегантності.

.

Контрастний візерунок плитки на задній панелі

Контрастні візерунки плитки надають цій білій кухні від Stonington Cabinetry & Designs особливого шарму. Над духовкою — ялинковий візерунок. Плитка над стільницями викладена у класичному стилі плитки для метро.

Продовжуйте до 6 з 11 нижче.

Біла плитка і сіра затірка

Вугільно-сіра затірка — це те, що робить ялинкові бризки на цій прибережній кухні від Lindye Galloway Interiors. Темно-сині елементи створюють відчуття балансу в білому кухонному просторі.

Продовжуйте до 7 з 11 нижче.

Темний і драматичний ефектний фонтан

Ця розкішна традиційна кухня від The Studio Entourage поєднує в собі стіни, обшиті панелями шиппап, з вугільною ялинкою на задній панелі. Останню розмістили за духовкою з практичної причини, а не лише для ефектного ефекту — плитка набагато термостійкіша за дерево.

.

Прибережна вібрація, сіра ялинка на задній панелі

Перехідні кухні поєднують традиційний декор із сучасним стилем — наприклад, ця кухня від New River Building Company. Мармурова стільниця у вигляді ялинки виводить традиційні меблі на новий сучасний рівень. Додаткові елементи, включаючи золоті підвіски та барні стільці з ротангу, додають прибережного стилю.

.

Чорна ялинка на задній панелі

Білий і чорний — це, мабуть, найкраще поєднання кольорів. Тут сучасна кухня в стилі фермерського будинку від The Kitchen Studio поєднує білі шафи в стилі шейкер з чорною ялинкою на задній панелі. Акценти з матової латуні з вінтажною патиною та витяжка з дерев’яними панелями додають столу сільської теплоти.

.

Різнокольорова плитка у вигляді ялинки

Ви можете проявити неабияку фантазію з керамогранітом під цеглу, як показано на прикладі традиційної кухонної зони від The Kitchen Works. Плитка у вигляді ялинки поєднує білу, сіру та жовту плитку, створюючи приголомшливий графічний візерунок, який справді персоналізує кухню.

.

Позначки:, , , , , ,
close